لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زن آدمخوار در ایران همسایه اش را کشته و خورد !

زن آدمخوار در ایران همسایه اش را کشته و خورد !

زن آدمخوار در ایران همسایه اش را کشته و خورد !

زن عجیبی در ایرانشهر دست به کار وحشتناکی زد و همسایه اش را کشت و تکه تکه کرد و خورد  شوهر این زن به دلیل ناپدید شدن زنش به پلیس در ایرانشهر مراجعه می نماید و اظهار می نماید زن چند روز است گم شده است و کسی هم خبر ندارد در کجا هست در پی بررسی های پلیس ایرانشهر متوجه می شوند زن با همسایه اختلاف داشته و در خانه زن آدم خوار را می زنند و نشانه های از قتل را در خانه زن پیدا می نمایند در ادامه جزئیات بیشتر زن آدمخوار در ایران همسایه اش را کشته و خورد را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

زنی در ایرانشهر همسایه خود را تکه تکه کرد و خورد اتفاقی بسیار وحشتناک که برای اولین بار در ایران رخ داد!

زن آدمخوار در ایران همسایه اش را کشته و خورد !
زنی در ایرانشهر همسایه خود را خورد

 

 زنی در ایرانشهر در اقدامی عجیب و وحشتناک زن ۲۲ ساله همسایه را به قتل رساند و جنازه او را تکه تکه کرد و گوشت آن را به عنوان گوشت شتر برای خانواده خود در شیراز هدیه فرستاد و خورد.

 

زنی در ایرانشهر همسایه خود را خورد

در اسفند سال۹۵ ، مردی به نام هرمز همسر یک زن ۲۲ ساله مصل هر روز از محل کارش به خانه آمد و چندین بار زنگ در خانه خود را زد اما همسرش در خانه نبود و کسی جواب نمیداد.

 

همین علت باعث شد که این مرد جوان نگران شود و سریع به سراغ کلید ساز رفت تا درب خانه را باز کند همسر این زن ۲۲ ساله وارد خانه شد، اما همسرش سپیده را در خانه نبودو نگرانی هایش بیشتر شد.

 

به گفته او سابقه نداشته بود که همسرش بدون اطلاع او از خانه بیرون برود و خبر هم ندهد و حالا یقین پیدا کرده بود که برای همسرش اتفاقی افتاده است.

 

این مرد گفت تنها کاری که میتوانستم انجام بدهد اعلام این جریان به پلیس بود تا از پلیس کمک بگیرم.

 

سرنخی از جنایت

با ناپدید شدن این زن ۲۲ ساله، تحقیقات کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر آغاز شد و در نخستین اقدام کارآگاهان به سراغ بیمارستانها و کلانتریها رفتند اما هیچ رد و نشانی از زن جوان به دست نیامد.

 

همسایه‌ها به نام شهلا ارتباط نزدیکی داشته و تنها با او رفت و آمد می‌کرده است. با این احتمال که شهلا از زن جوان خبر دارد به سراغ او رفتند اما زن همسایه در خانه‌اش نبود.

 

کارآگاهان پلیس در پرس و جو از همسایه‌ها متوجه شدند که شهلا به‌طور ناگهانی تصمیم گرفته به زادگاهش شیراز برگردد و خانه‌اش را برای خرید وسایل سفر ترک کرده است.

 

مسافرت ناگهانی زن جوان درست همزمان با ناپدید شدن سپیده، ظن پلیس را برانگیخت و مأموران پی بردند او در این ماجرا نقش دارد و مسافرت نیز بهانهای برای فرار بوده است. بدین ترتیب مأموران در کمین شهلا نشسته و زمانی که این زن به خانه برگشت، او را بازداشت کردند و برای بازجویی به اداره آگاهی بردند.

 

جسدی داخل سطل

در تحقیقات اولیه از شهلا، کارآگاهان متوجه اظهارات ضد و نقیض او شدند که همین امر احتمال دست داشتن این زن جوان در ناپدید شدن سپیده را پررنگ کرد. با این احتمال، کارآگاهان با بازپرس ویژه قتل شهرستان ایرانشهر هماهنگ کرده و وارد خانه او شدند.

 

در بازرسی از خانه این زن جسد مثله شده سپیده داخل سطلی پیدا شد و بار دیگر تحقیق از شهلا صورت گرفت.شهلا که ابتدا منکر جنایت بود زمانی که با مدارک پلیسی روبهرو شد به ناچار به قتل سپیده با همدستی زن و مردی اعتراف کرد.

 

او در رابطه با این جنایت گفت: از مدتها قبل سپیده را می‌شناختم و از وضع مالی خوبی که داشت با خبر بودم . وضع مالی من به شدت بد بود. هر بار که طلاهای سپیده را می‌دیدم وسوسه می‌شدم با سرقت آنها به فقر خودم پایان بدهم. به همین دلیل تصمیم گرفتم با نقشهای حرف‌های طلاهای سپیده را بدزدم. اما برای انجام این نقشه نیاز به کسی داشتم تا کمکم کند به همین دلیل موضوع را به یکی از دوستانم به نام لیلا گفتم. لیلا از پیشنهادم استقبال کرد و از برادرشوهرش خواست در اجرای این نقشه مرا همراهی کند.

 

او ادامه داد: روز حادثه سپیده را به خانهام دعوت کردم. لحظاتی از حضور او در خانه گذشته بود که به بهانه خرید از منزل خارج شدم و سپیده را تنها گذاشتم. طبق نقشه قرار بود لیلا و برادرشوهرش به عنوان سارق وارد خانه شوند و بعد از سرقت مقداری از لوازم خانه، طلاهای سپیده را با تهدید از او بدزدند. لحظاتی بعد از خروج من از خانه، لیلا و برادرشوهرش وارد شدند و من منتظر بودم که آنها خبر انجام سرقت را به من بدهند تا وارد خانه‌ام شوم که زنگ زدند و گفتند اتفاق بدی افتاده است، فوراً خودم را به خانه رساندم. وقتی هراسان وارد منزل شدم جسد سپیده را دیدم که در پذیرایی افتاده بود. آنها به من گفتند زمانی که قصد سرقت طلاها را داشتند با سپیده درگیر شدند که ناگهان او تعادلش را از دست داده، سرش به دیوار خورده و همین حادثه باعث مرگش شده است. سپیده مرده بود و ما باید جسد او را از خانه خارج می‌کردیم تا کسی از راز این قتل با خبر نشود. برای آنکه حمل جسد راحتتر شود آن را تکه تکه کردیم. بعد از این کار، لیلا و برادرشوهرش خانه ام را ترک کردند و قرار بود با تاریکی هوا برگردند و جسد را بیرون ببریم که دستگیر شدم.

 

در پی اعترافات زن جوان، لیلا و برادر شوهرش نیز بلافاصله دستگیر شده و به قتل اعتراف کردند. با تحقیقات از عاملان این جنایت هولناک زن جوان مدعی شد بعد از اینکه جسد را مثله کرده آن را داخل کیسه فریزر گذاشته و به عنوان گوشت شتر با اتوبوس برای برادرش در شیراز ارسال کرده است. با توجه به ادعاهای این زن نیابت قضایی برای بررسی موضوع به دادسرای جنایی شیراز داده شد.

 

با توجه به حساسیت موضوع ماموران به منزل برادر این زن در شیراز رفته و در حالی مقادیری از گوشت زن جوان را در فریزر پیدا کردند که اعضای این خانواده مدعی شدند از موضوع اطلاعی نداشته و حتی چندین بار از این گوشت خورده اند.

 

با توجه به اظهارات این مرد، دستور بازداشت وی صادر و گوشت های باقی مانده به پزشکی قانونی ارسال شد.

 

جدیدترین مطالب