نیم نگاهی به گذشته

اقدام بی شرمانه مرد 42 ساله با زن همسایه در حمام

مجموعه : اخبار حوادث
اقدام بی شرمانه مرد 42 ساله با زن همسایه در حمام

مرد 42 ساله با زن همسایه در حمام خانه

مرد 42 ساله پس از اینکه خانه همسایه شان را خالی از سکنه یافت اقدام به نصب دوربین در حمام کرد. اقدام بی شرمانه مرد 42 ساله با زن همسایه در حمام باعث شد تا پلیس این مرد را دستگیر و روانه زندان کند. استفاده از تکنولوژی برای برخی با اهداف زشت و ناپسند صورت میگیرد و گاها این اهداف به حریم خصوصی دیگران آسیب های جدی می رساند ،واقعیتی که در دنیای امروزی بارها و بارها شاهد و سامع آن بوده ایم. در جدیدترین این موارد به گزارش ایندین نیوز مرد 42 ساله ای به دلیل کار زشت و شرم آور خود بازداشت شد ، کار شرم آوری که در حمام خانه ی همسایه اتفاق افتاده بود.

 

“جیوان ست” که به عنوان بازاریاب برای یک شرکت تولیدی کار می کند برای پاسخ به سوالاتی توسط نیروهای پلیس به کلانتری برده شد ، سوالاتی که بعد از شکایت همسایه ی او مطرح شدند.
مرد شاکی با وحشت زدگی به پلیس مراجعه کرد و دوربینی را که در دست داشت تحویل نیروهای پلیس داد ، دوربینی که همسرش داخل حمام پیدا کرده بود ؛ همسر این مرد هنگام استحمام متوجه چیزی در گوشه حمام شد ، چیزی که تا پیش از آن آنجا ندیده بود ؛ وقتی بیشتر دقت کرد متوجه ماجرا شد .

اقدام بی شرمانه مرد 42 ساله با زن همسایه در حمام

نصب دوربین مخفی برای زن همسایه داخل حمام

زن جوان دوربین را به همسرش داد و از او خواست تا موضوع را به پلیس گزارش دهد ، نیروهای پلیس نیز بعد از بررسی ها به همسایه ی این زوج جوان که در همان طبقه زندگی می کرد مشکوک شده و او را برای بازجویی با خود بردند.
مرد بی شرم 42 ساله مجبور به اعتراف شد و گفت که وقتی خانم همسایه برای خرید از خانه خارج شده بود وارد خانه ی آنها شد و به سرعت دوربین را داخل حمام نصب و مخفی کرد.

جدیدترین مطالب