نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سرانجام رفتن دختر جوان به پارتی مختلط شبانه + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
سرانجام رفتن دختر جوان به پارتی مختلط شبانه + تصاویر

سرانجام رفتن دختر جوان به پارتی مختلط شبانه

پارتی های مختلط فقط در خارج از کشور برگزار نمی شود در ایران هم مکان های زیادی وجود دارد که جوان ها به آنجا رفته و پارتی مختلط برگزار می نمایند در کشورهای غربی پارتی های مختلط شبانه همه جا وجود دارد و هر کسی می تواند در این پارتی ها شرکت نماید در یک پارتی شبانه به یک دختر زیبا و جوان حمله کردند در اثر ضربات شدید چهرها او را مجروح و زخمی نمودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر سرانجام رفتن دختر جوان به پارتی مختلط شبانه را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

پارتی مختلط شبانه و آخر و عاقبت آن

حمله به دختر جوان برگزار کننده پارتی های مختلط شبانه

برگزاری پارتی شبانه پرتکرار و پرسر و صدا توسط دختر پسرهای جوان در کشورهای غربی رواج بسیاری دارد که اغلب آنها با درگیری و مشکلات حاشیه ای به پایان می رسد .

 

عاقبت پارتی مختلط شبانه

سرانجام رفتن دختر جوان به پارتی مختلط شبانه + تصاویر

دختر جوان که میزبان و مسئول برگزاری پارتی شبانه مختلط بود مورد حمله قرار گرفت و در اثر ضربه شدید چهره اش دچار مشکل شد.

 

برگزاری پارتی شبانه پرتکرار و پرسر و صدا توسط دختر پسرهای جوان در کشورهای غربی بسیار پ رونق است که اغلب آنها با درگیری و مشکلات حاشیه ای به پایان می رسد .

 

درگیری در پارتی های مختلط این بار میزبان را مصدوم کرد،”جسیکا اسری” ۲۱ ساله براثر حمله مردی ناشناس به شدت آسیب دید.

 

گزارش حمله به دختر جوان در پارتی شبانه در یکی از خیابان های لیورپول نیروهای پلیس را به آنجا کشاند.

 

دختر جوان در مورد حادثه می گوید:اواسط میهمانی به بیرون از خانه و محوطه رفته بودم که ناگهان فردی از پشت ، سر مرا با دست گرفت و به زمین کوبید .

 

احساس کردم صورتم منفجر شد چرا که شدت ضربه بسیار بالا بود ، بیش از انکه درد را احساس کنم ترسیده بودم. بعد از آنکه به بیمارستان رسیدم متوجه شدم که ۳ دندان و یکی از انگشتانم شکسته است .

 

با این وضعیت رفتن به محل کار برایم بسیار سخت است .

 

او در گفتگو با پلیس گفت :مدتی است که پارتی های این چنینی برگزار می کنم و بارها از طرف ساکنین محله و والدین میهمانان صحبت هایی مبنی بر نارضایتی آنها شنیده بودم اما انتظار چنین حمله ای را نداشتم.

 

به گزارش پلیس پرسش از ساکنین منطقه نشان می دهد که برگزاری چنین میهمانی های شبانه ای با سروصدای بسیار در خانه این دختر جوان مدام برای آنها ایجاد مزاحمت می کند.

سرانجام رفتن دختر جوان به پارتی مختلط شبانه + تصاویر

سرانجام رفتن دختر جوان به پارتی مختلط شبانه + تصاویر

 

جدیدترین مطالب