لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سقوط وحشتناک پراید در گودال آسانسور + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
سقوط وحشتناک پراید در گودال آسانسور + تصاویر

سقوط وحشتناک پراید در گودال آسانسور

راننده بی احتیاط یک ماشین پراید از آسانسور حمل خودرو به طبقه پایین سقوط کرد باعث شد آتش نشان ها به این نقطه از تهران بیایند تا راننده را با خودرو از آسانسور خارج نمایند خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته است فقط خسارت مالی به ساختمان و به اتومبیل پراید وارد شده است در طی این حادثه وحشتناک آتش نشان ها در مرکز حادثه حضور پیدا کردند و خودرو پراید را به همراه راننده اش نجات دادند در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویر سقوط وحشتناک پراید در گودال آسانسور را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

خودروی پراید به به علت بی‌ احتیاطی راننده بر روی آسانسور حمل خودرو سقوط کرد.

 

پورتال سماتک: ظهر هشتم بهمن ماه جاری سقوط یک پراید بر روی آسانسور حمل خودرو در یک منزل مسکونی درخیابان شهید مدنی شمالی، خیابان شهید فتاحی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ایستگاه ۹۳ آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

محمد شهبازی؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی به محل حادثه درباره جزئیات سقوط خودرو اظهار کرد: در یک ساختمان سه طبقه مسکونی، یک دستگاه خودروی پراید هنگام حرکت به علت بی‌ احتیاطی راننده، از طبقه منفی یک به طبقه منفی دو سقوط کرده بود.

 

سقوط وحشتناک پراید در گودال آسانسور + تصاویر

سقوط وحشتناک پراید در گودال آسانسور + تصاویر

وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی بی‌درنگ پس از قطع جریان برق آسانسور و ایمن‌سازی محل حادثه، با استفاده از جرثقیل دستی خودرو سواری که در حالت معلق قرار داشت را مهار کردند.

 

بنابراعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ آتش‌نشانان با بکارگیری تجهیزات مخصوص خودروی سواری را از روی کفی آسانسور خودروبَر خارج کرده و به محل امن انتقال دادند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب