لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

سوء استفاده جنسی و اخاذی پزشکان قلابی از زنان + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
سوء استفاده جنسی و اخاذی پزشکان قلابی از زنان + تصاویر

سوء استفاده جنسی و اخاذی پزشکان قلابی از زنان 

برخی از پزشکان قلابی هستند و دوست دارند از زنان و دختران سوءاستفاده نمایند حرف زدند برخی از این پزشکان قلابی بسیار زیبا می باشد و کسی نمی تواند به این افراد شک نماید که اینها اصلا دکتر نمی باشند و با رفتار های که همه پزشکان انجام می دهند آشنایی دارند و فقط دامی هستند برای شکار دختران و زنان جوان برای سوءاستفاده جنسی . خانمها هم ناید به هر کسی اعتماد نمایند این پزشکان قلابی هم پول و جواهرات آنها را می دزدند و هم تجاوز جنسی می نمایند در ادامه جزئیات بیشتر  سوء استفاده جنسی و اخاذی پزشکان قلابی از زنان را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

کلاهبرداری پزشکان قلابی از زنان

خوش تیپ هستند و خوب حرف می زنند، به طوری که با ظاهرسازی طعمه را فریب می دهند و کسی شک نمی کند که آنها دکتر نیستند.

 

پزشکان قلابی
به دنبال طبابت نیستند و انگیزه اصلی آنها فریب زنان و دختران برای کلاهبرداری، سوءاستفاده و اخاذی است. در آخرین پرونده، جوان 28 ساله تهرانی خود را دکتر مقیم آمریکا معرفی کرد و با فریب زنان بیوه به بهانه انتقال ارثیه میلیاردی خود از آمریکا و ازدواج از طعمه هایش میلیونی کلاهبرداری کرد. این هفته سراغ این مجرمان رفتیم که با جعل عنوان دکتری از طعمه های خود کلاهبرداری کرده یا زنان را در دام شیطانی گرفتار کرده اند.

سوء استفاده جنسی و اخاذی پزشکان قلابی از زنان + تصاویر

آشنایی با پزشک قلابی در نمایشگاه

چندی قبل سرنشینان خودروهای عبوری در غرب تهران متوجه حرکات مارپیچ خودروی مدل بالایی شدند. داخل خودرو بجز راننده، زن جوانی روی صندلی جلو نشسته بود و مدام در ماشین را باز می کرد تا خود را به بیرون پرتاب کند. شاهدان با دیدن این صحنه احتمال دادند که راننده، زن جوان را ربوده است. در چنین شرایطی شاهدان به تعقیب راننده مرموز پرداختند تا این که او وارد یک خیابان فرعی شد. وقتی سرعتش کم شد، زن جوان خود را از خودرو به بیرون پرتاب کرد و راننده از محل گریخت.

 

زن جوان پس از نجات اظهار کرد:برای خرید کتاب به نمایشگاه کتاب رفتم و مقابل غرفه کتاب های پزشکی ایستاده بودم. همان موقع مرد جوان و شیک پوشی پیش من آمد و درخصوص چند کتاب پزشکی از من سوال پرسید. به نظر می رسید اطلاعات عمومی بالایی درخصوص علم پزشکی دارد حتی اصطلاحات آن را هم می دانست. همین شد که به او اعتماد کردم و فکرش را نمی کردم که او پزشک نیست و قصد فریبم را دارد. مرد جوان مدعی شد متخصص پوست است. او وقتی دید کتاب های زیادی خریده ام و وسایل همراهم است پیشنهاد داد تا مرا به خانه ام برساند. در بین راه تغییر مسیر داد و وارد اتوبانی شد تا به غرب تهران برود. به او اعتراض کردم، اما او اهمیتی نداد.

در ادامه دکتر قلابی دستگیر و در بازجویی ها منکر اتهامش شد.

 

دستگیری خانم دکتر قلابی

10 سال بود با معرفی خود به عنوان دکتر پوست و مو، بیمارانش را ویزیت می کرد و برای آنها مو و ابرو می کاشت، اما مسافرت رفتن او و کنجکاوی یکی از بیمارانش دستش را رو کرد.

بیمار این دکتر قلابی به ماموران گفت:به پیشنهاد برخی از بستگانم برای کاشت مو و ابرو نزد یک پزشک زن در شرق تهران رفتم. او چهار میلیون تومان از من گرفت و برایم مو کاشت. یک بار که برای ویزیت به مطبش رفتم، متوجه شدم به مسافرت رفته است. به همین دلیل نزد پزشک دیگری رفتم تا ببینم کار کاشت مو چطور بوده است. وقتی محل کاشت مو را بررسی کرد، گفت این کار توسط یک پزشک انجام نشده است. به موضوع مشکوک شده و بعد از بررسی پی بردم او دارای نظام پزشکی نیست.

 

ماموران در ادامه این زن را دستگیر کرده و در بازرسی مطب او با اتاق عمل مجهزی روبه رو شدند. بررسی ها نشان داد، دکتر قلابی از 10 سال قبل در این مطب اقدام به کاشت مو می کرده است.

 

اعدام شیطان

سرانجام کارش، چوبه دار بود و سحرگاه یک روز زمستانی به دار مجازات آویخته شد. در پارک های تهران پرسه می زد و خود را دکتری داروساز معرفی می کرد. با شناسایی طعمه خود از میان افراد بیکار، به آنها وعده ازدواج می داد و برای بررسی وضعیت زندگی طعمه ها به خانه شان می رفت. دکتر قلابی سپس به جای داروی تقویتی به آنها قرص خواب آور می داد.

 

بعد از یهوش شدناعضای خانواده قربانی، به زنان تعرض می کرد و طلاهای آنها را می دزدید.

 

با طرح چند شکایت از متهم، او تحت تعقیب پلیس قرار گرفت و مشخص شد در یک مسافرخانه در باب همایون زندگی می کند. مرد شیطان صفت دستگیر شد و در بازجویی ها به آزار سه زن و سرقت های متعدد اعتراف کرد. دکتر قلابی پس از محاکمه در دادگاه کیفری تهران به سه بار اعدام، 12 سال زندان و 74 ضربه شلاق محکوم شد.

 

با تائید حکم مجازاتش، بهمن سال 93 در زندان به دار مجازات آویخته شد.

 

دام فیزیوتراپ قلابی برای زن ماساژور

در پرونده ای مرد شیطان صفت با معرفی خود به عنوان پزشک فیزیوتراپ، زن ماساژور را مورد آزار و اذیت قرار داد. این پزشک قلابی خود را فیزیوتراپ معرفی کرده و مدعی بود مدیر یک مرکز تخصصی است. او پس از آشنایی با زن جوان که ماساژور است، از او خواست در مرکز مجهز او کار کند. به بهانه استخدام با زن جوان قرار گذاشت، اما او را قربانی نیت شوم خود کرد.

 

پس از شکایت زن جوان مشخص شد، این فرد پزشک نبوده و به دروغ خود را فیزیوتراپ معرفی کرده بود تا نیت شیطانی اش را عملی کند. این دکتر قلابی هم پس از دستگیری منکر اتهامش شد و گفت:این زن دروغ می گوید و من چنین کاری نکرده ام. او با رضایت خودش به خانه من آمد و آنچه درباره تعرض و وعده من برای کار می گوید، درست نیست.

 

اغفال دختران جوان

جوان 28 ساله ای که با معرفی خود به عنوان دکتر و عضو هیات علمی دانشگاه از زنان و دختران جوان کلاهبرداری می کرد، شناسایی و دستگیر شد. چندی قبل با نقشه ای حیله گرانه تصمیم گرفت دختران و زنان ساده لوح را طعمه خود قرار دهد. جوان 28 ساله با مراجعه به شرکت های مختلف در حالی که سر و وضع شیک و غلط اندازی داشت، خانم های جوان را اغفال و با معرفی خود به عنوان دکتر و عضو هیات علمی دانشگاه باب دوستی و آشنایی با آنها باز می کرد. او پس از چند روز با طعمه های خود قرارملاقات می گذاشت و هنگامی که رضایت زنان ساده لوح را برای ازدواج جلب می کرد، مقداری پول از آنان قرض می گرفت و قبل ازآن که ماجرا به خواستگاری رسمی از خانواده و عقد و محضر برسد متواری می شد.

 

منبع:  mizanonline.ir

جدیدترین مطالب