قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

شلاق زدن روزه خواران قزوین در ملاء عام

مجموعه : اخبار حوادث
شلاق زدن روزه خواران قزوین در ملاء عام

شلاق زدن روزه خواران قزوین در ملاء عام

در همه کشورهای مسلمان روزه خواری در انظار عمومی جرم محسوب می شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شلاق زدن روزه خواران در قزوین در ملاء عام را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

افرادی که به روزه خواری در ملاء عام می پردازند در همه کشورهای مسلمان مجازات ویژه ای دارند و باید طبق قانون روزه هم اگر نباشند چیزی نخوردند در شهر قزوین تعدادی از افراد که روزه خواری نموده بودند به شلاق محکوم شدند به گزارش سماتک دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: ۲۰ روزه خوار در قزوین به شلاق و جزای نقدی محکوم و حکم آنان اجرا شد.

شلاق زدن روزه خواران قزوین در ملاء عام

 به گزارش سماتک حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی اظهار کرد: ایام پربرکت ماه مبارک رمضان در حال سپری شدن است که امیدوارم همه بتوانیم از این فرصت بهره مند شویم همچنین فرصتی بیابیم که ماه رمضان دیگری را درک و از فیوضات آن بهره ببریم.

 

حکم شلاق برای ۲۰ روزه خوار در قزوین

این مقام قضایی افزود: تا کنون قریب به ۹۰ پرونده برای افراد روزه خوار تشکیل گردیده که از این تعداد ۲۰ پرونده در روز دستگیری با صدور کیفرخواست به شعبه ویژه ای که به همین منظور در دادسرا مستقر است ارسال و در همان روز بصورت ویژه به پرونده اتهامی آنان رسیدگی و مرتکبین به شلاق و جزای نقدی محکوم و حکم صادره نیز به مرحله اجرا در آمده است.

 

وی ادامه داد: اقدام بی نظیری که ماه مبارک رمضان امسال همچون سال های گذشته از سوی دادستانی قزوین انجام شد و مورد استقبال مومنان و شهروندان نیز قرار گرفت، برخورد با روزه خواری علنی بود.

 

دادستان عمومی و انقلاب قزوین اضافه کرد: براساس موازین و احکام اسلامی روزه بر افرادی واجب است و سایر افرادی که بنا به دلایلی نمی توانند روزه بگیرند می بایست حرمت ماه مبارک رمضان را حفظ نمایند و حفظ این حرمت بر همه واجب است از این رو کسی نباید در ملاءعام اقدام به روزه خواری کند.

 

وی تصریح کرد: متأسفانه افرادی بدون توجه به این موضوع اقدام به روزه خواری می کنند که از ابتدای ایام ماه مبارک رمضان تدابیر لازم برای برخورد با موارد اینچنینی انجام شده و افرادی که در ملاءعام روزه خواری کنند، دستگیر و در صورت احراز عامدیت در این کار، با تشکیل پرونده به اتهام آنها رسیدگی و مجازات خواهند شد.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری