قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

شکایت به جرم تجاوز جنسی از کریستیانو رونالدو

مجموعه : اخبار حوادث
شکایت به جرم تجاوز جنسی از کریستیانو رونالدو

شکایت به جرم تجاوز جنسی از کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو مدلینگ و فوتبالیست پرتغالی و مشهور در دنیا می باشد امروز فردی که هنوز جنسیتش معلوم نیست از رونالد به جرم تجاوز جنسی شکایت کرده این خبر اولین تیتر روزنامه های خارجی در جهان بود رونالد باید ثابت نمایید که مرتکب چنین کاری نشده است و فرد شاکی هم دروغ می گوید کریستیانو رونالدو در پی اقدام این فرد باید روانه دادگاه شود و به این شاکی جواب پس بدهد در این اتفاق ناگوار خیلی از طرفداران رونالدو بسیار ناراحت شده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر شکایت به جرم تجاوز جنسی از کریستیانو رونالدو را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

تجاوز جنسی توسط کریستیانو رونالدو به یک فرد که جنسیتش مشخص نشده امروز روی خروجی روزنامه اشپیگل آلمان قرار گرفت.

 

تجاوز جنسی توسط کریستیانو رونالدو

روزنامه اشپیگل تجاوز جنسی توسط کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید را افشا کرد.

 

دادگاه کریستیانو رونالدو رونالدو را احضار کرده است که درباره اتهام وارد شده توضیح دهد.

 

یک فرد که هنوز جنسیت پسر یا دختر بودنش فاش نشده از کریستیانو رونالدو به جرم تجاوز جنسی شکایت کرده است.

 

روزنامه آلمانی در اشپیگل عصر جمعه خبر جنجالی را درباره کریستیانو رونالدو روی خروجی خود منتشر کرد. این روزنامه و فوتبال لیکس به تجاوز جنسی مهاجم رئال مادرید در سال ۲۰۰۹ در لاس وگاس آمریکا اشاره کردند.

شکایت به جرم تجاوز جنسی از کریستیانو رونالدو

به گزارش این روزنامه جنسیت این فرد فاش نشده است ولی این فرد با اعلام اینکه بعد تجاوز توسط کریستیانو رونالدو به دادگاه شکایت کرده اما رونالدو و وکیلش با پیشنهاد پول خواستار مخفی کردن این ماجرا شده است.

 

این روزنامه همچنین نوشته است که قرار بوده کریستیانو رونالدو بعد از یک سال مبلغ ۳۷۵ هزار یورو حق سکوت به این فرد بدهد که هنوز این مبلغ واریز نشده و این فرد به صورت رسمی از کریستیانو رونالدو شکایت کرده و این موضوع را آشکار کرده است.

 

کریستیانو رونالدو هنوز درباره این موضوع هیچ واکنشی نشان نداده است و به خبرنگاران پاسخی نمیدهد این بازیکن که یکی از خیرین نامدار از بین فوتبالیست های جهان است ممکن است این اتهام چهره او ا خدشه دار کند.

 

بعد از این بر تعداد بسیار زیادی به صفحه اینستاگرام رونالدو هجوم برده و از او خواستند تا درباره این اتهام توضیح دهد ولی رونالدو هنوز واکنشی به این اتهام نداده است.

 

عکس کریستیانو رونالدو و مادرش

شکایت به جرم تجاوز جنسی از کریستیانو رونالدو

 

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری