نیم نگاهی به گذشته

اقدام بی شرمانه عروس هندی با دوست پسر سابقش در شب زفاف

مجموعه : اخبار حوادث
اقدام بی شرمانه عروس هندی با دوست پسر سابقش در شب زفاف

نقشه شوم عروس هندی با دوست پسر سابقش برای داماد

عروس هندی با دوست پسر سابقش تصمیم گرفتند تا داماد را به قتل برسانند. دختر باکره در شب زفاف با همکاری دوست پسرش ، داماد (شوهرش) را به قتل رساند و او را زنده زنده در آتش سوزاندند.تصمیم گیری های والدین دختر جوان و برنامه ریزی برای ازدواج بدون رضایت او پایان تلخی داشت که به ضرر هر دو خانواده تمام شد.

 

دختر 20 ساله ای در “تالانگا” مدتها بود که با دوست پسرش در روستا سعی در راضی کردن خانواده هایشان برای کسب اجازه ازدواج شان داشتند اما موفق نمی شدند چرا که خانواده عروس تصمیم داشت تا دخترشان را عقد مرد دیگری در آورند و همین آتش کینه را در دل عروس هندی و دوست پسر سابقش نسبت به داماد آینده برانگیخته بود.

 

بعد از صحبت های والدین و اجرای مراسم خواستگاری همه چیز و تمام جزئیات مراسم عروسی برنامه ریزی شده بود ، برنامه هایی که اجرا نشد چرا که مراسم ازدواجی برگزار نشد. از چند روز قبل از عروسی دختر هندی با دوست پسر قبلی اش تصمیم داشتند تا به نحوی مراسم عروسی را به تاخیر بیاندازند تا در تاخیر و فرصت ایجاد شده کاری برای کنسل شدن ازدواج انجام دهند اما موفق نشدند تا اینکه نقشه شومی در شب زفاف برای داماد کشیدند.

اقدام بی شرمانه عروس هندی با دوست پسر سابقش در شب زفاف

عروس هندی با دوست پسرش در شب زفاف

 

آنها با هم دستی یکدیگر نقشه قتل را کشیدند و در شب زفاف آن را عملی کردند . خبر خودسوزی داماد اهالی روستا را شوکه کرد ، دامادی که یک روز قبل از عروسی اش دست به خودکشی آن هم با خودسوزی به وسیله ی بنزین زده بود در بیمارستان بستری شد اما شدت سوختگی به حدی بود که چند ساعت بعد از حادثه جان باخت ؛ این ماجرا مشکوک بود برای همین پای پلیس به میان آمد .
ابتدا هیچ سرنخی وجود نداشت اما بعداز تحقیقات پلیس و اعترافات عروس هندی و دوست پسر سابقش روشن شد که آن ها با نقشه داماد بخت برگشته را در شب زفاف از خانه بیرون کشانده و در جایی خلوت با ریختن بنزین و انداخت کبریت روی او دست به چنین جنایتی زدند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب