نیم نگاهی به گذشته

عکس های سقوط هواپیمای پاکستانی

مجموعه : اخبار حوادث
عکس های سقوط هواپیمای پاکستانی

عکس های سقوط هواپیمای پاکستانی

 

حوادث گوناگونی در دنیا اتفاق می افتد این بار شاهد سقوط هواپیما بودیم و افراد زیادی جان خود را از دست دادند.تمامی سرنشینان هواپیما جان خود را از دست دادند در این پست عکس هایی از سقوط هواپیما  را به نمایش می گذاریم پس با ما همراه باشید .

 

رکنا: یک فروند هواپیمای مسافربری پاکستان با 50 مسافر و خدمه که از مبدا شهر چترال در شمال این کشور عازم اسلام آباد بود، سقوط کرد و تمامی سرنشینان آن جان باختند.

 

عکس های سقوط هواپیمای پاکستانی

عکس های سقوط هواپیمای پاکستانی

عکس های سقوط هواپیمای پاکستانی
جنید جمشید واعظ و هنرمند مشهور پاکستانی و همسرش در هواپیمای سقوط کرده پاکستانی حضور داشته اند/ وى در صندلى 27C نشسته بوده است

 

منابع خبری گزارش دادند: یک فروند هواپیمای مسافربری پاکستان با بیش از 50 مسافر و خدمه که از مبدا شهر چترال در شمال این کشور عازم اسلام آباد بود پس از اینکه از صفحه رادار محو شد مشخص شد سقوط کرده و تمامی 50 سرنشین آن کشته شدند.

 

سازمان هوانوردی پاکستان شمار سرنشینان این هواپیما را 50نفر اعلام کرد. یک فروند هواپیماى ATR42 خطوط هوایى پاکستان و متعلق به PIA که چیترال را به مقصد اسلام آباد ترک کرده بود، در نزدیکى پاختینخاو پاکستان سقوط کرد. هواپیما ٤٧ سرنشین داشته است و اطلاعى از سرنوشت آنها در دست نیست.

 

کاپیتان “صالح جانجوا” خلبان اول پرواز، لحظاتى قبل از ناپدید شدن از صفحه رادار، با اعلام MAYDAY MAYDAY اعلام وضعیت اضطرارى کرده است.

 

مطالب مرتبط :

سقوط هواپیمای آموزشی در نظرآباد کرج

گزارش تصویری از سقوط هواپیمای روسی در مصر

عکس سقوط هواپیما در کانادا

11 توصیه برای افزایش شانس زنده ماندن در هنگام سقوط هواپیما

دستشویی رفتن خلبان منجر به سقوط هواپیمای آلمانی شد

جدیدترین مطالب