لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

قتل و ترور فجیع سعید کریمیان مدیر شبکه جم در ترکیه + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
قتل و ترور فجیع سعید کریمیان مدیر شبکه جم در ترکیه + تصاویر

قتل و ترور فجیع سعید کریمیان مدیر شبکه جم در ترکیه

ساعاتی پیش خبر ترور سعید کریمیان در رسانه های خبری ترکیه اعلام شد او توسط افراد ناشناس با شلیک 27 گلوله در محل کارش به قتل رسید مدیر شبکه جم در ترکیه زندگی می کرد و دو شبکه پر مخاطب داشت که همه شما این شبکه های ماهواره ای را می شناسید GEM TV  اولین شبکه خود را به عنوان موزیک های ایرانی کارش را آغاز نمود ولی در سال 88 به پخش سریال های دوبله شده ترکیه پرداخت او بسیاری از بازیگران ایرانی را به ترکیه دعوت میکرد تا در شبکه جم به همکاری بپردازند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل و ترور فجیع سعید کریمیان مدیر شبکه جم در ترکیه را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

سعید کریمیان مدیر شبکه جم دقایقی پیش توسط افرادی ناشناس در دفتر کارش در ترکیه ترور شد.

 

ترور سعید کریمیان مدیر شبکه جم

سعید کریمیان مدیر گروه جم تی وی ساعتی قبل در دفتر کار خود در ترکیه با گلوله ترور شد هنوزکسی مسئولیت این ترور را بر عهده نگرفته است.

 

کریمیان در منطقه نظامی ماسلاک و در مرکز خرید یونیک ترور شده / ٢٧ گلوله به بدن وی شلیک شده است و یک نفر همراهش هم کشته شده است.

قتل و ترور فجیع سعید کریمیان مدیر شبکه جم در ترکیه + تصاویر

بیوگرافی سعید کریمیان

سعید کریمیان متولد ۱۳۴۸ در شهر مرزی قائن به دنیا آمد. وی تحصیلاتش را تا دیپلم در همان شهر گذارند تا اینکه جنگ ایران و عراق شروع شد.

 

از آن جایی که پدر وی یکی از اعضای گروهک مجاهدین خلق بود در اواخر جنگ و نزدیک عملیات مرصاد به همراه خانواده اش به پادگان اشرف انتقال یافتند.

 

وی به همراه مادرش بعد از هلاکت رسیدن پدرش در عملیات مرصاد و در سال ۱۳۷۵ با حمایت ها و پشتیبانی عموی درباری خود به سوئیس منتقل شد و در آن جا پناهنده گردید. وی که در پادگان اشرف آشنایی اجمالی با زبان های خارجه پیدا کرده بود در رشته معماری دانشگاه بازل این کشور در مقطع کارشناسی به تحصیل خود ادامه داد.

 

علیرضا کریمیان عموی سعید که همسر خود را ازدست داده بود با زن برادر خود ازدواج کرد.

 

سعید کریمیان حدود دو سال در دانشگاه بازل مشغول به تحصیل بود اما از آن جایی که با ازدواج مجدد مادرش مخالف بود با بی مهری عموی خود مواجه گردید و از طرفی نتوانست هزینه های سنگین زندگی و شهریه دانشگاه را تأمین کند. وی سرانجام مجبور به ترک تحصیل شد و در سال ۱۳۷۷ سراغ برادرش هادی کریمیان که در لس آنجلس زندگی می کرد رفت.

 

در سال ۸۴ سعید کریمیان که دیگر یک بیزینس من به حساب می آمد در یکی از بیزینس هایش با غلامرضا فراهانی آشنا شد.

 

غلامرضا فراهانی درجه دار سپاه پاسداران جمهوری اسلامی بود که به دلائل سیاسی امنیتی و پول شویی در نظام سپاه پاسداران از سپاه جدا و برای تجارت به دبی مهاجرت کرده بود.

 

غلامرضا فراهانی چند ماهی با سعید کریمیان همکاری کرد و در این مدت با وی بیشتر آشنا گردید.

 

غلامرضا فراهانی که از سبقه سیاسی و رسانه ای سعید کریمیان با خبر شد با بودجه هنگفتی که از طریق اختلاص در نظام ادارای سپاه پاسداران به دست آورده بود و آن را به بانک های دبی انتقال داده بود و البته با سرمایه گذاری های سعید و هادی کریمیان در سال ۱۳۸۵و در لندن شبکه ای را به نام (GEM TV) تأسیس کردند

 

این شبکه در ابتدای تاسیس در سال ۱۳۸۵ فقط به موسیقی و موزیک پرداخت. اما از سال ۱۳۸۸ شبکه توسعه پیدا کرده و شبکه به دو قسمت جم موزیک و جم کلاسیک تغییر شکل پیدا کرد.

 

شبکه جم موزیک به موزیک ویدئوهای خارجی می پردازد و شبکه جم کلاسیک به سریال ها و فیلم های مختلف که بیشتر آنها از کشور ترکیه است می پردازد.

 

سعید کریمیان مدیر شبکه جم کشته شد

قتل و ترور فجیع سعید کریمیان مدیر شبکه جم در ترکیه + تصاویر

 

جدیدترین مطالب