قتل عروس در شب حجله به دلیل نداشتن پرده بکارت

قتل عروس در شب حجله به دلیل نداشتن پرده بکارت

قتل عروس در شب حجله به دلیل نداشتن پرده بکارت

شب عروسی داماد عصبانی عروسش را با دستانش خفه کرد عروس زیبایی که با هزار آرزو به خانه پسر مورد علاقه اش رفت به طرز ناباورانه به قتل رسید این اتفاق در هندوستان رخ داد داماد بعد از دیدن عروس متوجه شد که او پرده بکارت ندارد و در دم عروس زیبا را به کام مرگ فرستاد این اتفاق ها در کشور های مانند هندوستان بیشتر رخ می دهد و مردهای هندی به جای اینکه عروس را طلاق دهند او را به قتل می رسانند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل عروس در شب حجله به دلیل نداشتن پرده بکارت را در سایت سماتک خواهید خواند با ما همراه باشید.

 

عروس جوان در شب حجله به جای آغوش پر محبت داماد دستای خشن و سنگین او به دور گردنش را حس کرد! داماد عصبانی با فشار دستهایش عروس زیبا را شب عروسی در بسترش خفه کرد ! داماد جوان در حرکتی باورنکردنی عروس خود را در شب عروسی‌شان به قتل رساند.

 

پاکشاکهوکهر 28 ساله، همسرش «لاشاری خان زاری» را در شب جشن عروسی‌شان خفه کرد و مدعی شد پسرعموی عروس با او رابطه‌ای پنهانی داشته است.

 

مأموران پلیس این داماد قاتل را در منطقه یعقوب‌ آباد دستگیر کردند و او به صراحت به قتل همسرش اعتراف کرد.

قتل عروس در شب حجله به دلیل نداشتن پرده بکارت

خانواده عروس روز بعد جسد او را در بستر خواب یافتند در حالی که داماد فرار کرده بود. اطلاعات پلیس حاکی است عروس و داماد قبل از قتل بحث داغ و مشاجره شدیدی به خاطر به تأخیر افتادن مراسم عروسی داشته‌اند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب