قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

مردی که سرش در ماشین لباسشویی گیر کرد + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
مردی که سرش در ماشین لباسشویی گیر کرد + تصاویر

مردی که سرش در ماشین لباسشویی گیر کرد در نهایت با تلاش ماموران آتش نشانی کشور چین نجات یافت. به گزارش سایت سماتک این مرد جوان که برای تعمیر ماشین لباسشویی سر خود را در داخل خشک کن ماشین لباسشویی فرو برده بود به عاقبت تلخی گرفتار شد.

 

 آتش‌نشانان استان فوجیان در جنوب شرقی چین روز یکشنبه به درخواست عجیبی پاسخ دادند: سر مردی در داخل ماشین لباسشویی گیر کرده است!

مردی که سرش در ماشین لباسشویی گیر کرد + تصاویر

به گزارش سایت سماتک به نقل از سی ان ان، بر اساس گزارش صفحه اجتماعی دپارتمان آتش‌نشانی شهر فوژو چین، سر مرد نگون بخت خوشبختانه در کمتر از یک ساعت توسط تیم آتش‌نشانی از داخل ماشین لباسشویی بیرون آورده شد.

 

دپارتمان آتش‌نشانی شهر فوژو می‌گوید که این مرد که نخواسته نامش فاش شود، قصد داشته سطل ماشین لباسشویی را تعمیر کند، اما به ناگهان سرش داخل سطل گیر کرده و نتوانسته آن را بیرون بیاورد.

مردی که سرش در ماشین لباسشویی گیر کرد + تصاویر

آتش‌نشانان برای اینکه از تامین اکسیژن او اطمینان حاصل کنند، قبل از هر چیز سطل را از ماشین لباسشویی جدا کرده و سپس در نهایت دقت آن را شکاندند تا سر مرد از آن خارج شود.

 

پس از این اتفاق و انجام معاینات پزشکی مشخص شد که مرد در وضعیت خوبی قرار دارد. این نخستین بار نیست که آتش‌نشانان چینی افراد را از جاهای کاملا تنگ و بسته نجات می‌دهند. در ماه آوریل آتش‌نشانان چینی پسر سه ساله چینی را نجات دادند که سر او در سانروف اتومبیل گیر کرده بود. سال گذشته نیز زنی بین دو دیوار گیر کرده بود که او نیز نجات داده شد.

 

منبع : فرادید

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب