الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

نوجوانی که در حین دفن در قبرستان زنده شد + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
نوجوانی که در حین دفن در قبرستان زنده شد + تصاویر

نوجوانی که در حین دفن در قبرستان زنده شد

بعضی از مواقع مرده های در حین غسل یا دفن کردن خود به خود قلبشان شروع به کار کردن می نماید و زنده می شوند این اتفاق بار ها و بارها در قبرستان ها و محل شستشوی مردگان پیش آمده است ولی چون انتظار زنده شدن مردگان در حین شستشو و دفن بسیار کم می باشد یک پسر نوجوان که در هندوستان زندگی می کرد در اثر گاز گرفتی سگ هاری مرده بود در حین مراسم تدفین زنده شد در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویری از نوجوانی که در حین دفن در قبرستان زنده شد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

این پسر نوجوان در تشییع جنازه اش زنده شد

بستگان و خانواده پسر نوجوانی که در تابوت قرار داشت از دیدن چشمان باز و حرکت دست و پای پسر 17 ساله بهت زده شده و وحشت کردند ! این پسر نوجوان که قرار بود دقایقی بعد به خاک سپرده شده و دفن شود پس از زنده شدن در تابوت سریعا به بیمارستان منتقل شد !

 

پزشکان شانس زنده ماندن این نوجوان را که ماه پیش توسط یک سگ هار مورد حمله قرار گرفته بود بسیار کم اعلام کرده بودند.

 

نوجوانی که در حین دفن در قبرستان زنده شد + تصاویر

” کومار مارواد ” ، نوجوان ۱۷ ساله اهل روستای ” ماناگاندی” هندوستان در مراسم تدفینش ناگهان زنده شد. وی بعد از باز کردن چشمهایش و تکان دادن دست ها و پاهایش بلافاصله دوباره توسط خانواده اش به بیمارستان منتقل شد.

نوجوانی که در حین دفن در قبرستان زنده شد + تصاویر

 وی که حدود یک ماه پیش توسط یک سگ هار ولگرد مورد حمله قرار گرفته بود در بیمارستان بستری شده بود. خانواده ای نوجوان بعد از اعلام پزشکان مبنی بر پایین بودن شانس زنده ماندنش، او را به منزل منتقل کرده بودند. بنا به تشخیص پزشکان، عفونت تمام بدن وی را تحت تاثیر قرار داده بود و وی فقط چند روز دیگر می توانست دوام بیاورد.

 

” شارناپا نایکار” برادر خوانده وی در این خصوص گفت : ” بعد از جواب منفی پزشکان برادرم را به خانه منتقل کردیم. بعد از گذشت چند روز، هنگامی که مطمئن شدیم وی مرده است مشغول انجام مراسم تدفین شدیم. در راه انتقال وی به قبرستان ناگهان او شروع به تکان دادن اعضای بدنش کرد و سپس چشمانش را باز کرد.”

 

گفتنی است؛ این نوجوان در حال حاضر در بیمارستان در شرایط وخیم بسر می برد.

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری