لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

اقدام بی شرمانه پسر هندی با دوست دخترش

مجموعه : اخبار حوادث
اقدام بی شرمانه پسر هندی با دوست دخترش

دختری که با دادن جواب منفی با ضربات چاقوی دوست پسرش از پای در آمد!

 

اقدام بی شرمانه پسر هندی با دوست دخترش این روز ها در گوشه و کنار دنیا خبر هایی را میشنویم که بیشتر از اینکه ناراحتمان کند، ما را بهت زده میکندو چطور ممکن است پسری از دوست دخترش خواستگاری میکند و بنا به دلایلی جواب منفی میشنود، با ضربات چاقو این دختر بیگناه را از پای در بیاورد؟ به راستی انسان ها دارند به کجا کشیده میشوند؟!

اقدام بی شرمانه پسر هندی با دوست دخترش

زن هندی که در برابر درخواست ازدواج دوست پسرش مانع تراشی می کرد با ضربات چاقوی وی از پای درآمد. قربانی در منطقه درسی دهلی هدف حمله این جوان سنگدل قرار گرفت و در شرایط بحرانی به بیمارستان انتقال داده شد، اما بر اثر جراحات وارده جان باخت.

 

متهم “وارون گویال” 28 ساله پس از فرار از صحنه جرم در باشگاه ورزشی که نخستین بار این زن را ملاقات کرده بود، دستگیر شد. طبق اظهارات گویال، وی قربانی را با 32 ضربه چاقوی آشپزخانه از پای درآورده و این اتفاق بعد از دعوای وحشتناک آنها به دلیل اصرار متهم مبنی بر ازدواج رخ داده است.

 

طبق اظهارات همسایه ها ، صدای فریاد کمک خواهی این زن شنیده می شد ه با تماس با اداره پلیس و اعزام نیروها به محل، قربانی را در دریایی از خون کشف کردند و به نزدیک ترین بیمارستان انتقال دادند. سخنگوی پلیس گفته است: “قربانی 5 سال از گویال کوچک تر بوده و یک سال پیش به این خانه اجاره ای نقل مکان کرده بوده که گویال نیز با وی همخانه می شود. پرونده قتل این زن با شکایت برادرش در دست بررسی است.”

 

اقدام بی شرمانه پسر هندی با دوست دخترش

جدیدترین مطالب