لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

پلیس زن بدکاره را روی تخت خواب دستگیر کرد (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
پلیس زن بدکاره را روی تخت خواب دستگیر کرد (عکس)

دستگیری زن بدکاره که رقیب عشقی خود را کشت

 

پلیس زن بدکاره را روی تخت خواب دستگیر کرد. امان از عشق و عاشقی های بی اساس و پایه که ته همه آن را مصیبت و بیچارگی است. این بار داستان خانمی به ظاهر روانی را بریتان آورده ایم که خواهان حذف رقیب عشقی خود از صحنه روزگار گردید. اما این قاتل روانی غافل از هوشیاری پلیس هنگامی که در خواب ناز به سر میبرد دستگیر شد. اگر خواهان خواندن اصل داستان هستید ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

پلیس زن بدکاره را روی تخت خواب دستگیر کرد (عکس)

فیلمی از لحظات دستگیری سارا ویلیامز توسط 5 افسر در خانه اش در چستر، انگلیس منتشر شده که در آن قاتل ساعت 3:10 بامداد گیج و مبهوت و عصبی در رختخواب توسط افسران پلیس محاصره شده است. ویلیامز و ماترینا والش 56 ساله به اتهام قتل سادی هارتلی بازداشت شده اند. ویلیامز و همدست اش کاترینا والش با طرح نقشه شیطانی رقیب عشقی کاترینا را از پای درآوردند. در این جنایت که در آپارتمان مسکونی مقتول اتفاق افتاده است.

 

«کاترینا والش» زن 55 ساله به اتهام قتل بازداشت شده و دوست نزدیک وی به نام سارا ویلیامز 34 ساله نیز به اتهام همدستی با او تحت بازجویی قرار گرفته است. جسد زن کشته شده، یک روز پس از قتل با مراجعه شاگردانش به خانه او کشف شد و پلیس در تحقیقات اولیه موفق به شناسایی قاتل شده و او را دستگیر کرد.
کاترینا به دلیل حسادت به رابطه مقتول با آتش نشان ایل جانستون نقشه قتل این خانم را طراحی کردند.

 

به گفته سخنگوی پلیس، این جنایت در پی یک رقابت عشقی پیش آمده است. «کاترینا والش» که به اتهام قتل در بازداشت است از سال‌ها قبل عاشق یک مرد 74 ساله بود که او را در 17 سالگی با همسرش در نخستین جلسه کلاس رانندگی دیده بود.

 

یک شرکت مستندساز با دریافت مجوز هنگام دستگیری سارا و متهم دیگر همراه پلیس بودند و از این عملیات تصویر برداری کرده اند. در فیلم عملیات دیده می شود، هنگام دستگیری و بررسی خانه  نیروهای پلیس با باز کردن در جلویی خانه سارا با سرعت به سمت اتاق خواب رفتند و قاتل را در رختخواب غافلگیر کردند. طبق شواهد و اسناد بدست آمده ارتباط این خانم 35 ساله با قتل هارتلی بسیار مشهود بوده است. در یک قسمت از فیلم نشان داده شده که افسر تحقیق “Bryony Midgely” سارا را یک بیمار روانی توصیف می کند.

 

استیو وار تهیه کننده برنامه تلویزیونی نیز اذعان داشته افتخار دریافت مجوز برای همراهی نیروهای پلیس در این عملیات را داشته است.

 

پلیس زن بدکاره را روی تخت خواب دستگیر کرد

جدیدترین مطالب