نیم نگاهی به گذشته

کلیپ گردن زدن زنان فاحشه عرب در عربستان (18+)

مجموعه : اخبار حوادث
کلیپ گردن زدن زنان فاحشه عرب در عربستان (18+)

کلیپ گردن زدن در عربستان

گردن زدن در کشور عربستان امری رایج است و به تازگی سه زن فاحشه عرب بدست برخی افراد در عربستان گردن زده شد کلیپ گردن زدن زنان فاحشه عرب در عربستان را در ادامه مشاهده می کنید. دیده بان حقوق بشر اعلام کرد عربستان از ابتدای سال 2015 دست کم 144 مرد و زن را گردن زده است، حال آنکه این آمار برای تمام سال قبل از آن 87 نفر بود. اکثر اعدامی ها به جرایمی در ارتباط با قاچاق مواد مخدر و یا فاحشگی متهم شده اند. مقامات سعودی توضیحی درباره افزایش گردن زدن ها ارائه نداده اند؛ اما احتمالا گسترش فقر در شبه جزیره، کارگران خارجی را به انجام اعمال خلاف قانون وادار می کند.

کلیپ گردن زدن زنان فاحشه عرب در عربستان (18+)

در این فیلم اعدام سه زن فاحشه عرب نشان داده می شود که زمان اجرای حکم و اتهام اعدامی ها مشخص نیست. مراسم گردن زدن زنان فاحشه عرب در انظار عمومی اجرا می شود و سه متهم درحالیکه چشمان شان بسته شده است روی زانوها نشسته اند. چند افسر پلیس عربستانی نیز در تمام طول اجرای مراسم در کنار متهمان ایستاده اند. چند مقام سعودی نیز در فیلم گردن زدن زنان فاحشه عرب دیده می شوند که یکی شمشیر نقره ای منحنی شکلی به دست دارد. جلاد به اندازه ای در کار خود مهارت دارد که با اولین ضربه شمشیر سر متهم را به طور کامل از بدن جدا می کند.

کلیپ گردن زدن زنان فاحشه عرب در عربستان (18+)

جلاد عرب خون باقیمانده بر روی شمشیر را پاک می کند و به سراغ زن فاحشه بعدی می رود؛ اما سر نفر دوم با ضربه شمشیر جلاد کاملا از بدنش جدا نمی شود. در تمام طول برگزاری مراسم اعدام صدای جیغ زنان و هیاهوی جمعیت به گوش می رسد. همچنین اعدام نفر سوم نیز با جداسازی کاملا سر زن فاحشه از بدن به اتمام می رسد و فیلمبردار که یک گردشگر خارجی است، دوربین تلفن همراه خود را خاموش می کند.

کلیپ گردن زدن زنان فاحشه عرب در عربستان (18+)

فیلمبرداری از مراسم گردن زدن در عربستان غیرقانونی است و مجازات قضایی به همراه دارد؛ اما یک گردشگر خارجی موفق شد با تلفن همراه خود و از فاصله ای دور که خود را پنهان کرده بود، فیلم کامل مراسم گردن زدن زنان فاحشه عرب را در کشور عربستان بوسیله جلاد سعودی را ضبط کند. این گردشگر فیلم اعدام را در اختیار “علی دوبایسی،” فعال عربستانی قرار داد و او نیز فیلم را در شبکه یوتیوب گذاشت.

کلیپ از مراسم گردن زدن زنان فاحشه عرب در عربستان در پایین آورده شده است

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب