لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تصاویر دلخراش کنده شدن سر نوزاد هنگام خروج از رحم مادر (18+)

مجموعه : اخبار حوادث
تصاویر دلخراش کنده شدن سر نوزاد هنگام خروج از رحم مادر (18+)

تصاویر دلخراش کنده شدن سر نوزاد هنگام خروج از رحم مادر

نوزاد ایرانشهری هنگام تولد و در لحظه زایمان طبیعی سرش کنده شد. تصاویر دلخراش کنده شدن سر نوزاد هنگام خروج از رحم مادر در زایمان طبیعی را در سایت سماتک می بینید.

 

انتشار خبر جدا شدن سر نوزاد ایرانشهر را به نگرانی کشاند ، حادثه دلخراش بریدگی در گردن نوزاد تازه متولد شده هنگام زایمان طبیعی باعث وحشت و نگرانی مردم سیستان و بلوچستان شد که در حالی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر این موضوع را رد کرد که پدر نوزاد فوت شده از شکایت بر علیه پرسنل بیمارستان خبر داد.

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت:اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جدا شدن سر نوزاد هنگام تولد در بیمارستان ایرانشهر صحت ندارد. صحبت های پدر نوزادی که بعد از جدا شدن سرش حین زایمان طبیعی در بیمارستان ایرانشهر فوت کرد.

تصاویر دلخراش کنده شدن سر نوزاد هنگام خروج از رحم مادر (18+)

بامری پدر نوزاد فوت شده در گفت و گو با شستون در تشریح این ماجرا اظهار داشت:روز گذشته همسرم را برای زایمان از دلگان به ایرانشهر برده و در بیمارستان ایران این شهرستان بستری کردم.

 

وی با اشاره به عدم مداوای بیمار توسط پزشک، افزود:درد زایمان همسرم بسیار زیاد بود و وقتی پرستاران وضعیت را مشاهده کردند، اقدام به کشیدن سر نوزاد می کنند که منجر به جدا شدن سر از بدن می شود.

 

پدر نوزاد فوت شده اظهار داشت:جهت انجام زایمان کامل، عمل سزارین انجام می شود تا جسم نوزاد به صورت کامل از بدن مادر جدا شود اما پس از مشاهده کودک متوجه شدم گردن او را بخیه زده اند.

 

پدر نوزاد متوفی با اشاره به اینکه همسر وی ساعات آغازین شب زایمان کرده است، گفت:اواخر شب بود که پرستاران اطلاع دادند نوزاد در شکم بیمار فوت کرده است و روز بعد جهت سیر مراحل قانونی به بیمارستان مراجعه کنند .

 

بامری ادامه داد:پس از دریافت جنازه نوزاد متوجه شدیم که سر نوزاد از بدن جدا و از بخیه برای اتصال سر به بدن استفاده کرده اند که پس از مشاهده وضعیت موضوع را به مقامات قضایی و پزشکی قانونی گزارش دادیم.

 

وی با بیان اینکه برای بررسی موضوع فوت نوزاد، شکایت کرده اند، اضافه کرد:پزشک معالج همسرم را تهدید کرده که اگر شکایت کند نه تنها کاری از پیش نخواهد برد بلکه خود را به کشتن می دهد.

 

پدر نوزاد متوفی خاطر نشان کرد:در حال حاضر حال جسمانی همسرم مساعد نیست و در آی سی یو بستری می باشد که به زودی وی را جهت درمان به کرمان خواهند برد.در تماس های مکرری که خبرنگار شستون جهت پیگیری موضوع با مهران امینی فر رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر داشت، وی پاسخگوی تلفن خود نبود.

تصاویر دلخراش کنده شدن سر نوزاد هنگام خروج از رحم مادر (18+)

این در حالی است که مهران امینی فر سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر در گفت و گو با یکی از رسانه ها در واکنش به خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر جدا شدن سر نوزاد هنگام تولد در بیمارستان ایران این شهرستان را تکذیب کرد و اظهار داشت:این خبر به هیچ عنوان صحت ندارد.

 

وی افزود:مادر حامله ای برای زایمان به بیمارستان ایران منتقل شده بود که پس از معاینات لازم مشخص شد جنین در رحم مادر فوت کرده و از آنجایی که مادر بیماری دیابت دارد اولویت نخست ما نجات جان وی بود.

 

سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر با بیان اینکه وزن نوزاد فوت شده 5/5 کیلو گرم بوده است، ادامه داد:در موقع خارج کردن نوزاد از داخل رحم با توجه به جثه سنگین نوزاد در ناحیه گردن او پارگی ایجاد شده بود و با توجه به درشت بودن جثه، نوزاد مرده از داخل کانال رحم عبور کرده است.

 

در ادامه پیگیری ها و در تماسی که خبرنگار شستون با محمد نعیم امینی فر نماینده مردم ایرانشهر و عضو کمیسیون پزشکی مجلس شورای اسلامی داشت، وی از موضوع مطرح شده اظهار بی اطلاعی کرد و گفت باید این موضوع به صورت دقیق بررسی شود.

جدیدترین مطالب