لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

کودک 3 ساله پاهایش زیر قطار له شد (تصاویر 16+)

مجموعه : اخبار حوادث
کودک 3 ساله پاهایش زیر قطار له شد (تصاویر 16+)

کودک 3 ساله پاهایش زیر قطار له شد

کودک 3 ساله که در آغوش مادرش بود ناگهان با قطار برخورد کردند و مادرش در دم جان باخت. کودک 3 ساله که به طرز معجزه آسا زنده مانده است هر دو پایش زیر قطار له شد. پس از رساندن کودک 3 ساله به بیمارستان پزشکان پاهای او را پیوند زدند.

کودک 3 ساله پاهایش زیر قطار له شد (تصاویر 16+)

کودک 3 ساله که هر دو پایش براثر برخورد قطار به شدت آسیب دیده بود و به طرز دلخراشی دچار شکاف شده بود بعد از جراحی در کمال ناباوری بهبود یافت و توانست راه برود.

کودک 3 ساله پاهایش زیر قطار له شد (تصاویر 16+)

“محمد صالح” به واسطه آسیب جدی و شدید امکان داشت هرگز نتواند دوباره راه برود اما خوشبختانه چنین نشد و بعد از جراحی توانایی حرکت پاهایش را دوباره بدست آورد. کودک 3 ساله در یک حادثه دلخراش زمانی که با مادرش در حال عبور از روی ریل قطار بودند مادرش را از دست داد و پاهایش دچار آسیب شدید شد ؛ با عکس العمل سریع و صحیح شاهدان حادثه محمد به سرعت به بیمارستان منتقل شد و عضو جدا شده با یخ در وضعیت جلوگیری از مرگ اندام قرار گرفت .

 

تیم جراحی به طرز باورنکردنی موفق به پیوند دوباره پاهای پسربچه شدند ، جراحی که حتی نتیجه ی این چنین خوب آن برای خود جراح نیز باورکردنی نبود به این دلیل که وضعیت پاها بعد از قطع شدن امیدی برای بهبود ایجاد نمی کرد اما این امید بعد از یک جراحی سخت 7 ساعته دوباره بدست آمد.

کودک 3 ساله پاهایش زیر قطار له شد (تصاویر 16+)

8 ماه مراقبت و تحمل درد به پایان رسید و محمد صالح موفق شد برای دیدار جراحی که او را نجات داده بود آرام آرام قدم برداشته و وارد مطلب شود.دکتر” پراشانت مارلا” در مصاحبه ی خود گفت :در یک اتفاق ناراحت کننده پسربچه خردسال زمانی که برخورد با قطار رخ داد در آغوش مادرش بود ، متاسفانه مادرش را اط دست داد اما در کمال خوش شانسی زنده ماند ولی پاهایش دچار آسیب جدی شده بود .

 

رسیدن به موقع آمبولانس و انتقال سریع او به بیمارستان ما را قادر به حفظ پاهای قطع شده ساخت ؛ کودک در وضعیت بدی بود و شک و ترس حاصل از تصادف این وضعیت را بدتر می کرد اما با تمام این شرایط نامناسب او را برای جراحی آماده کردیم . یک پا از زانو و پای دیگری از بالای زانو قطع شده بود بنابراین تیم جراحی بایستی جراحانی از چند رشته مختلف پزشکی می بود که تمام مراحل جراحی از بخش های داخل پا تا لایه بیرونی آن یعنی پوست را ترمیم می کردیم.

کودک 3 ساله پاهایش زیر قطار له شد (تصاویر 16+)

بعد از 7 ساعت تلاش سنگین بالاخره جراحی با موفقیت به پایان رسید و محمد صالح کودک 3 ساله نام خود را به عنوان کم سن و سال ترین بیمار پیوند عضو قطع شده در جهان ثبت کرد.

جدیدترین مطالب