لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

زن رقاص 30 ساله به دختر 15 ساله تجاوز کرد

مجموعه : اخبار حوادث
زن رقاص 30 ساله به دختر 15 ساله تجاوز کرد

زن رقاص 30 ساله به دختر 15 ساله تجاوز کرد این استاد رقص 30 ساله حتی ازدواج کرده بود و چندین بار به دختر 15 ساله گفته است که شاید شوهرش را بخاطر او رها کند.اما این حرف ها در ماه مارس به عمل تبدیل میشود.

 

دختر 15 ساله درباره اتفاق میگوید: استاد در حال گریه کردن شدید بود و دلیلش هم جر و بحث با یکی از والدین بچه ها بود.من هم رفتم تا به او دلداری بدم ولی او به زور مرا وارد عمل جنسی کرد.این استاد در اکتبر 2015 دستگیر شد و پنج شنبه این هفته هم دادگاهش برگزار شد.

 

این زن 30 ساله که معلم رقص یک کلاس اکادمیک رقص بوده است به جرم تجاوز به دختر ۱۵ ساله دستگیر می شود.مسئول پرونده درباره این کیس میگوید که این استاد رقص در ماه مارس ۲۰۱۲ به یک کودک ۱۵ ساله که از شاگردانش بوده است پیشنهاد جنسی میدهد و سپس هم به زور به این دختر که ۳ سال تا سن قاونی فاصله داشته است تعرض میکند.

 

قربانی میگوید که وقتی او ۱۳ ساله بوده است و برای اولین بار در کلاس رقص اکادمیک بندر شارلوت ثبت نام کرده بود با این زن اشنا شده.او ادامه داده است که این استاد رقص همیشه با او مثل بقیه شاگردها رفتار نمیکرد و سعی میکرد به او بیشتر نزدیک شود.پلیس گفته است که از ژانویه تا مارس ۲۰۱۲ بیش از ۵۵۰ تماس تلفنی با پیام کوتاه بین این دو رد وبدل شده است.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب