قرص لاغری

قرص لاغری

hpv

alefba

نیم نگاهی به گذشته

hpv

این پزشک برای بیمارانش نسخه های مرگبار می نویسد (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
این پزشک برای بیمارانش نسخه های مرگبار می نویسد (عکس)

این پزشک برای بیمارانش نسخه های مرگبار می نویسد و حالا توسط پلیس دستگیر و روانه زندان شد. پس از مرگ عده ای بیماران یک دکتر متخصص روانشناس ، ماموران اقدام به تحقیقات تخصصی کرده و پزشک متخلفی که بی رویه داروهای مسکن و آرامبخش تجویز میکرد را دستگیر نمودند . به گزارش سماتک این پزشک به خاطر تجويز بيش از حد مسکن و بنزوديازپاين به بيماران لقب پزشک مرگ را دريافت نموده است.

 

دکتر روانشناس نارندرا نگارادي اهل جورجيا به خاطر تجويز بيش از حد داروهاي مسکن به بيماران خود لقب پزشک مرگ را از سوي افراد دريافت نموده است.او پس از ان دستگير شد که تعداد 36 تن از بيمارانش فوت نمودند.12 نفر از بيمارانش به خاطر تجويز بيش از حد مسکن جان خود را از دست داده بودند.

 

نارندرا روز پنج شنبه در محل طبابتش در جونزبورو توسط مامورين شبکه بهداشت و درمان دستگير شد.تعداد 40 نفر از نيروهاي فدرال و مردمي به محل کار دکتر مرگ رفته بودند تا وي را دستگير نمايند

 

يکي از افرادي که بر اثر تجويز نادرست فوت نمود زن 29 ساله به نام اودري اوستين است که مادر دو فرزند بوده است.راس کار مادر اودري مي گويد دخترم معتاد شده بود و دکترش به راحتي داروهاي مسکن برايش تجويز مي نمود.

این پزشک برای بیمارانش نسخه های مرگبار می نویسد (عکس)

مايکرجيستر پليس ارشد کلايتون در سخناني گفت دکتر روانشناس در چندين سال اخير با تجويز بيش از حد داروهاي مسکن و بنزوديازپاين بسياري از بيماران را به کام مرگ کشانده بود.بسياري از افراد جهت درمان به وي مراجعه مي نمودند اما نمي دانستند با پزشک جاني روبرو هستند.

 

مطالب مرتبط:

 

عجیب و غریب ترین مطب چشم پزشکی جهان + تصاویر

 

سهل انگاری پزشک دختر زیبارو را به کام مرگ برد + تصاویر

 

سقوط مرگبار دانشجوی نخبه کشور در رشته پزشکی + عکس

 

التماس این پسر به پزشکان برای قطع پایش + تصاویر

عطاری

عطاری

مهرپرواز

آسمان آبی

جدیدترین مطالب