لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

شوخی پسر نوجوان با نامزدش در رختخواب دردسر ساز شد

مجموعه : اخبار حوادث
شوخی پسر نوجوان با نامزدش در رختخواب دردسر ساز شد

یک نوجوان 15 ساله برای شوخی با همسرش دست به کار عجیبی زد و خود را گرفتار کرد. پسر جوان 15 ساله به نام دیلان کوسگرو هنگامی که تصمیم گرفت با ترقه نامزدش را لحظه ای شاد نماید به شدت از ناحیه انگشتان دست اسیب دید.

شوخی پسر نوجوان با نامزدش در رختخواب دردسر ساز شد

برخی مواقع شیرینکاری برخی دامادهای کم سن وسال عواقب وحشتناکی را خلق می نماید. پسر جوان 15 ساله به نام دیلان کوسگرو هنگامی که تصمیم گرفت با ترقه نامزدش را لحظه ای شاد نماید به شدت از ناحیه انگشتان دست اسیب دید.

 

وی هنگامی که ترقه را زیر لحاف روشن نمود نتوانست انرا خاموش نموده و دچار سوختگی شدید از ناحیه انگشتان دست شد به طوری که هفت تا از استخوان های انگشتان دستانش دچار شکستگی شد. وی هنگامی که دید قادر به کنترل ترقه نیست فورا به گوشه اتاق رفت تا انرا خاموش نماید.

 

دیلان می گوید: تنها به نامزدم ارین گفتم مقداری ترقه خریده ام. یکی از انها را از بسته بیرون اوردم تا به او نشان دهم. ابدا قصد اسیب رساندن نداشتم تنها می خواستم لحظه ای شوخی و خنده نماییم. متوجه شدم که فیوز ترقه کار نمی کند و در حال سوختن بود.

 

در حالی که انرا محکم گرفته بودم به گوشه ای از اتاق رفتم. ترقه منفجر شد و 7 تا از استخوانهای انگشت دستانم شکست. وی سریعا به بیمارستان کویین الیزابت منتقل شد.عمل جراحی او 4.5 ساعت طول کشید.

 

 

منبع: مهرنیوز

 

 

جدیدترین مطالب