لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تجاوز به عروس و داماد در وسط خیابان

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز به عروس و داماد در وسط خیابان

یک زن و شوهر جوان که در شب عروسی شان مشغول تردد در خیابان بودند مورد حمله دزدان سیاه پوش واقع شدند و این دزدان عروس و داماد جوان را حسابی کتک زدند و اموال و طلاهایشان را به سرقت بردند. چندی پیش چهار مرد جوان به پلیس آگاهی البرز مراجعه و اعلام داشتند که در روز مراسم جشن ازدواجشان از سوی هشت سارق به عنف مورد حمله قرار گرفته و اموال آنها که شامل بسته های هدیه عروسی و طلا ها به سرقت رفته موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

 

دربررسی اولیه موضوع مشخص شد که اواسط مهرماه سال جاری 8 جوان 21 تا 25 ساله سوار بر شش دستگاه موتورسیکلت با قرار گرفتن در مسیر کاروان های عروسی در استان البرز اقدام به توقف خودروهای عروس و داماد ها کرده و با مجروح کردن آنان اموال و طلاهای این افراد را به سرقت برده اند. باتوجه به حساسیت موضوع و پیگیریهای متعدد دراین زمینه، پلیس به فردی به نام “م” از کارگران یکی از تالارهای استان مشکوک شد که پس از احضار وی در مواجهه با ماموران ابتدا منکر هرگونه اطلاعاتی از موضوع سرقت های اخیر از کاروانهای عروسی شد اما در ادامه تحقیقات به ناچار لب به اعتراف گشود.

 

این مرد خلافکار با همدستی یکی دیگر از کارگران تالار، مشخصات خودرویی که کادوهای عروس وداماد را حمل می کرد تلفنی به فردی به نام “پ” اطلاع می دادند. با توجه به اعترافات کارگران تالار و تحقیقات پلیس، محل اختفاء متهم اصلی “پ” که از سارقان سابقه دار می باشد و به اتهام زورگیری چهارسال در زندان به سر می برده در استان تهران شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و موتور سیکلت وی نیز توقیف شد .

 

متهم در تحقیقات اولیه ،منکر هرگونه سرقت از کاروان های عروسی شد اما در نهایت درمواجه حضوری با کارگران تالار لب به اعتراف گشوده و تایید کرد که با همراهی هفت نفر دیگر این سرقت ها را انجام می داده است. با تلاش ماموران و تعقیب و مراقبت های شبانه روزی هفت نفر دیگر از اعضای باند که همگی از سارقان و زورگیران سابقه دار هستند در تهران و البرز به دام افتادند.

 

سرهنگ گل صباحی رئیس پلیس آگاهی البرز درباره این خبر  گفت: اعضای این باند 10 نفره سرقت به عنف و زورگیری در بازجویی های تکمیلی ماموران به 3 فقره سرقت از کارناوال های عروسی و 37 فقره سرقت به عنف( 3 فقره در شهریار و 34 فقره در البرز) اعتراف کردند.

 

این مقام مسئول پلیس در پایان به شیوه سارقان برای دستبرد از کارناوال عروس و داماد اشاره کرد و گفت: این افراد با شش دستگاه موتورسیکلت خودروی عروس و داماد را که حامل هدایا و پول بود، محاصره می‌کرده و با ضربات قمه و چاقو چرخ را پنچر و سپس با درگیری و ضرب و جرح اموال را به سرقت می‌بردند. گفتنی است، ارزش اموال مسروقه از این سارقان 150 میلیون تومان تخمین زده شده است.

 

 

منبع: فان پاتوق

 

 

جدیدترین مطالب