حمله میمون به یک زن میانسال به قصد تجاوز

حمله میمون به یک زن میانسال به قصد تجاوز

حمله میمون به یک زن میانسال 57 ساله به قصد تجاوز باعث شد تا این بلا بر سر این زن بیاید. این میمون که قصد تجاوز به این زن 57 ساله را داشت را در عکس بالا می بنید. در این حمله دست ها، بینی ، لب و چشمهای کارلا به شدت آسیب دید.

حمله میمون به یک زن میانسال به قصد تجاوز

کارلا 57 ساله اواخر ماه گذشته جراحی را بر وری صورت و دو دستش انجام داد . به گفته پزشکان عمل دستش موفقیت آمیز نبوده ولی انتظار می رود جراحی صورت او مثبت باشد. به گزارش سماتک رئیس گروه 30 نفره جراحی از نتیجه عمل صورت او خوشبین است و اعلام کرد :” این عمل قطعا به او کمک می کند که او دوباره احساس انسان بودن کند.

 

در فوریه سال 2009 کارلا مورد حمله وحشیانه  شامپانزه ی 90 کیلویی همسایه قرار گرفت به طوری که ماموران برای نجات دادن او از دست شامپانزه با شلیک گلوله  شامپانزه را از پای درآوردند. انتظار می رود در چند ماه آینده کارلا قادر به نفس کشیدن از طریق بینی باشد و  کنترل بیشتری بر روی ماهیچه های صورت خود داشته باشد.

حمله میمون به یک زن میانسال به قصد تجاوز

وی همچنین حس بویایی خود را دوباره به دست آورده ولی همچنان نابینا باقی خواهد ماند. پسر کارلا در مصاحبه ای اعلام کرد مادرش به خاطر چهره غیرعادیش به حدی منزوی شده که علیرغم میل باطنی اش برای اینکه مورد تحقیر مردم قرار نگیرد از رفتن به جشن فارق التحصیلی دخترش خودداری کرد. بعد از مرگ صاحب شامپانزه در ماه گذشته خانواده کارلا از دادگاه درخواست کرده اند ملک 50 میلیون دلاری او را به عنوان غرامت به کارلا داده شود.

جدیدترین مطالب