لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

عبور نیسان از روی کودکی که زیر کارتن خوابیده بود (عکس 18+)

مجموعه : اخبار حوادث
عبور نیسان از روی کودکی که زیر کارتن خوابیده بود (عکس 18+)

یک نیسان باری در حالی که در حال حرکت در خیابان های شهر مشهد بود از روی یک کارتن عبور کرد غافل از اینکه زیر این کارتن دو کودک فقیر به خواب رفته اند. راننده این وانت نيسان وقتی از روی يک کارتن که در گوشه خيابان افتاده بود عبور کرد صدای گريه و فرياد های کودکی توجهش را جلب کرد و بلافاصله پا روی ترمز گذاشت و خودرواش را متوقف کرد.

 

او به سمت صدا دويد و در کمال تعجب باصحنه اي دلخراش روبه رو شد. او دو کودک مصدوم را ديد که زير کارتني خوابيده بودند و او به خيال آنکه چيزي داخل آن نيست، از روي آن عبور کرده بود. راننده نيسان به سرعت با اورژانس تماس گرفت و حادثه را اطلاع داد. نيروهاي امدادي پس از حضور در محل حادثه واقع در جاده کلات دوکودک را به بيمارستان هاشمي نژاد منتقل کردند.

عبور نیسان از روی کودکی که زیر کارتن خوابیده بود (عکس 18+)

در ادامه تلاش کادر درماني براي نجات يکي از کودکان که هفت سال بيشتر نداشت مثمر واقع نشد ومصدوم بر اثر شدت جراحات وارده جان خود را ازدست داد و کودک ديگر که پسرخاله متوفي است و به شدت مصدوم شده ، تحت درمان قرار گرفت .

 

پرونده پس از مطرح شدن درشعبه 204 دادسراي مشهد در حالي توسط بازپرس رستگار رسيدگي شد که راننده نيسان در اظهاراتش مدعي شد: من فکر نمي کردم زير کارتني که سرپيچ بود، کسي باشد .

جدیدترین مطالب