لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

300 سال زندان برای پلیس متجاوز جنسی به دختران

مجموعه : اخبار حوادث
300 سال زندان برای پلیس متجاوز جنسی به دختران

300 سال زندان برای پلیس متجاوز جنسی به دختران

در بسیاری از کشورهای غربی جهان برخی از پلیس ها به متهمان داخل بازداشتگاه کلانتری ها تجاوز می کنند و یک پلیس مرد به تازگی در آمریکا به خاطر تجاوز بیش از حد به زنان و دختران دستگیر و روانه زندان شد.

 

در پی اخبار مختلفی از سوء استفاده  جنسی یک افسر پلیس از دختران و زنان ، دادگاهیدر آمریکا به جرائم جنسی این پلیس رسیدگی کرد .

 

به گزارش سماتک افسر سابق پلیس شهر اوکلاهما در آمریکا که به چندین مورد تجاوز و سوءاستفاده جنسی از زنان متهم شده بود در نهایت به 300 سال زندان محکوم شد.دانیل هولتزکلاو، افسر سابق پلیس شهر اوکلاهما به جرم تجاوز و سوءاستفاده جنسی چندین زن در نقاطی که محدوده گشت‌زنی وی بود محکوم شد.

 

هیئت منصفه وی را در 4 مورد به تجاوز درجه یک محکوم کرد. این افسر سابق پلیس که 29 سال دارد طبق حکم هیئت منصفه به 300 سال حبس محکوم شد. وی پس از اعلام حکم دادگاه به شدت گریه می‌کرد.

300 سال زندان برای پلیس متجاوز جنسی به دختران

مادر جوان‌ترین قربانی تجاوز وی که تنها 17 سال سن داشت اعلام کرد که موضوع تجاوز جنسی افسران پلیس تنها نباید به یک اداره پلیس محدود شده و به صورت گسترده باید مورد بررسی قرار گیرد. وی دراین باره گفت: این مشکل ملت آمریکا است.

 

دانیل هولتزکلاو از دسامبر 2013 تا ژوئن 36 به 365 مورد سوءاستفاده متهم شد. وی در ژانویه 2015 از کار برکنار شد. این افسر سابق پلیس به 18 پرونده مرتبط به 8 زن مجرم شناخته شد که تمامی آنها سیاه‌پوست بوده و علیه وی در دادگاه شهادت دادند.

300 سال زندان برای پلیس متجاوز جنسی به دختران

هرچند پرونده هولتزکلاو یکی از پرونده‌هایی بود که آسوشیتدپرس درباره سوءاستفاده جنسی نهادهای اجرایی مورد بررسی قرار داده بود و طبق آن مشخص شد که طی 6 سال حدود 1000 افسر پلیس مجوز کار خود را به دلیل جرایم جنسی از دست داده‌اند اما به نظر می‌رسد که تعداد پرونده‌ها بسیار بیشتر است زیرا تمام ایالتها فرآیندی برای ممنوع‌الکار ساختن افسران خطاکار خود را ندارند.

 

مطالب مرتبط:

 

پلیس هنگام بازرسی زن جوان به وی تجاوز کرد + عکس

 

فرار دختر جوان از دست راننده خاور متجاوز + عکس

 

تجاوز جنسی خشونت بار مرد جوان به دختر بچه زیبا (عکس)

 

پسر 14 ساله پس از تجاوز به این دختر جوان او را کشت + تصاویر

 

تجاوز به کارمند زن جلوی چشم دیگر همکاران + تصاویر

جدیدترین مطالب