قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

مردی که به زنان پولدار مطلقه وعده ازدواج دروغین می داد

مجموعه : اخبار حوادث
مردی که به زنان پولدار مطلقه وعده ازدواج دروغین می داد

زنان مطلقه یکی از قشرهای جامعه هستند که باید مراقب سودجویان باشند. به تازگی یک مرد جوان سودجو با وعده ازدواج به خانم های مطلقه از آن ها اخاذی می کرد. سرهنگ “محمد عظیمی” در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، با اعلام این خبر گفت: زنی 41 ساله با مراجعه به ماموران پلیس آگاهی از کلاهبرداری 30 میلیون تومانی از وی توسط فردی که با وعده ازدواج با وی در تماس بود، خبر داد .

 

رئیس پلیس آگاهی مازندران با اشاره به اظهارات مالباخته افزود: فرد کلاهبردار با شناسایی زنان مطلقه که از تمکن مالی خوبی برخوردار بوده اند با وعده ازدواج و معرفی خود به عنوان مردی موجه و دارای شغلی مناسب ارتباط برقرار کرده و از آنان با شگرد های مجرمانه کلاهبرداری می کرد.

 
سرهنگ عظیمی خاطر نشان کرد : با دریافت مشخصات فرد کلاهبردار اقدامات اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی و دستگیری این مرد تبهکار در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود : ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی مرد کلاهبردار به نام اصلی “مهدی – م “31 ساله، این فرد را در یکی از مناطق مسکونی شهر ساری شناسایی و دستگیر کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی مازندران، افزود: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس ابتداء منکر هرگونه عمل مجرمانه ای شد، اما با توجه به شواهد و قرائن موجود لب به اعتراف گشود و به بزه انتسابی و هشت فقره کلاهبرداری دیگر از زنان مطلقه به ارزش 150 میلیون تومان اعتراف کرد.

 

سرهنگ عظیمی با هشدار به شهروندان از آنان خواست ، در صورت مواجه با چنین افرادی مراتب را سریعاً به پلیس 110 یا ماموران پلیس آگاهی اطلاع دهند .  

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری