الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

تجاوز جنسی ماموران عربستانی به 2 پسر ایرانی در فرودگاه

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی ماموران عربستانی به 2 پسر ایرانی در فرودگاه

تجاوز جنسی ماموران عربستانی به 2 پسر ایرانی در فرودگاه جده جنجال برانگیز شد. درپی انتشار خبر تجاوز دو مامور عربستانی به دو پسر نوجوان ایرانی در فرودگاه جده، نمایندگان مجلس شورای اسلامی مسئولان مربوطه را جهت پاسخگویی به کمیسیون فرهنگی احضار کرده اند.

 

گروه اعزامی عمره که در تاریخ ۲۷ اسفندماه گذشته به عربستان وارد شده بودند در تاریخ ۸ فروردین سال جاری قصد بازگشت به ایران داشتند که این فاجعه رخ داد. براین اساس دو تن از ماموران گیت بازرسی فرودگاه جده این دو نوجوان ایرانی را از خانواده های خود جدا کرده و به بهانه بازرسی بدنی به اتاقکی منتقل کرده و مورد تجاوز قرار دادند.

 

 این دو نوجوان پس از خروج از اتاقک و با آشفتگی بسیار واقعه را به مسئولان اطلاع دادند که با بررسی های پزشکی این فاجعه تایید و ماموران متجاوز دستگیر شدند. این گزارش حاکی است مسئولان کنسولگری ایران در جده نیز مسئول پیگیری موضوع شده اند.

 

آخرین گزارشها حاکی است دو نوجوان مذکور درپی این فاجعه دچار بحران روحی و روانی شدید شده اند. از مسئولان مرتبط انتظار می رود بدون اغماض تا پیگیری نهایی و رساندن متجاوزان به اشد مجازات موضوع را پیگیری کنند.

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری