لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

طوفان تهران 49 میلیارد تومان خسارت به بار آورد

مجموعه : اخبار حوادث
طوفان تهران 49 میلیارد تومان خسارت به بار آورد

 

 

 

استاندار تهران با تاکید بر اینکه هر تغییر و تحولی در سطح مدیران استان تهران باید با نظر استانداری تهران اتفاق بیفتد، تصریح کرد: فعلاً استعفای مدیرکل هواشناسی استان تهران معلق می‌شود تا کمیته‌ای این موضوع را بررسی کند و نباید با استعفا صورت مسئله را پاک کرد.

 

هاشمی اظهار داشت: کمیته‌ای توسط معاون عمرانی استاندار، معاون آمادگی و مقابله مدیریت بحران، رئیس سازمان هواشناسی شهر تهران، به بررسی طوفان می‌پردازند و پس از بررسی‌های صورت گرفته نسبت به عزل و توبیخ مدیرانی که در طوفان اخیر کوتاهی کرده‌اند اقدام می‌شود.

 

وی به راه‌اندازی سیستم اخطار آنی توسط استانداری و صداوسیما اشاره کرد و گفت:‌ آیین‌نامه سیستم بحران را باید با شرایط جدید مطابقت دهیم و این سیستم باید به روز شود تا در مواقع بحرانی با مشکلات کمتری مواجه شویم.

 

استاندار تهران درباره خسارت‌های ناشی از طوفان هفته گذشته گفت:‌ کل خسارات در استان تهران ۴۹ میلیارد تومان برآورد شده و ۲۷ نفر مجروح و ۵ نفر نیز جان خود را از دست دادند.

 

هاشمی خاطرنشان کرد: نحوه جبران خسارت‌ دیدگان توسط کمیته‌ای در استانداری تهران رسیدگی می‌شود و خسارات آن ۵ نفر که جان خود را از دست داده‌‌اند را شهرداری تهران پرداخت خواهد کرد.

 

 

 

جدیدترین مطالب