قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

ماجرای خودکشی هولناک پسر جوان در ایستگاه مترو + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
ماجرای خودکشی هولناک پسر جوان در ایستگاه مترو + تصاویر

جزئیات ماجرای خودکشی هولناک پسر جوان در ایستگاه مترو تهران 

خبر خودکشی همیشه از تلخ ترین خبرهاییست که ممکن است بشنویم اما زمانی که فردی که خودکشی میکند جوان باشد تلخی این اخبار بیشتر است .به گزارش سماتک هر خانواده ای باید از علل دست زدن جوانان به این عمل آگاه بوده و زمینه های بروز آن را بشناسد تا بتواند در کاهش احتمال بروز این بحران در بین جوانان کم کند.

 

مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران از مرگ یک جوان 25 ساله(مرد) در ایستگاه مترو تهرانپارس به دلیل خودکشی خبر داد. به گزارش سماتک احسان مقدم روز دوشنبه گفت: حوالی ساعت 13 و 30 دقیقه امروز مرد جوانی در ایستگاه مترو تهرانپارس با پریدن بر روی ریل و قرار گرفتن مقابل قطار در حال حرکت، جان خود را از دست می دهد.

ماجرای خودکشی هولناک پسر جوان در ایستگاه مترو + تصاویر

وی بیان کرد: پس از وقوع این حادثه، مسئولان مربوطه با قطع برق ایستگاه مترو، جسد بی جان فرد را از داخل ریل خارج کرده و به بیرون منتقل می کنند.مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو تهران با بیان اینکه این حادثه منجر به بروز وقفه یک ساعته در حرکت قطارهای خط دو مترو تهران شد، افزود: در حال حاضر حرکت قطار در این خط به حالت عادی بازگشته است.

ماجرای خودکشی هولناک پسر جوان در ایستگاه مترو + تصاویر

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران نیز با تایید این خبر گفت: پس از اعلام وقوع حادثه بلافاصله دو گروه تیم امدادی و درمانی اورژانس تهران به همراه آمبولانس از نزدیکترین پایگاههای اورژانس تهران به محل حادثه اعزام شدند.حسن عباسی افزود: قبل از رسیدن عوامل اورژانس، مصدوم بدلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده بود.

 

مطالب مرتبط:

 

برخورد مرگبار مترو مشهد با مرد جوان در مسیر وکیل آباد

 

خطرناک ترین خطوط مترو در جهان + تصاویر

 

عکس های خنده دار از آدم های عجیب و غریب در مترو

 

ماجرای جنجالی براد پیت و آنجلینا جولی در مترو

 

در این ایستگاه بهای بلیت مترو یک دقیقه ورزش است

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب