نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

داعش قهرمان جودو را شهید کرد

مجموعه : اخبار حوادث
داعش قهرمان جودو را شهید کرد

قهرمان جودوی ایران که برای دفاع از مردم مسلمان به جنگ با داعش برخواسته بود به دست این گروه تروریستی به شهادت رسید.

 

شهادت مبارک جوان رعنای جودو به گزارش سماتک مصطفی شیخ الاسلامی قهرمان جودوی ایران در راه دفاع از حرم به شهادت رسید. به گزارش سماتک مصطفی شیخ الاسلامی جوان رعنای جودو ایران که سابقه قهرمانی در مسابقات مختلف را دارد و همچنین برادر محمد حسین شیخ الاسلامی عضو سابق تیم ملی در مقام مدافع حرم به مقام شهادت نائل آمده است.

 

سرپرست ، نایب رئیس ، دبیر ، اعضای هیات رئیسه ، مسئولین کمیته های مختلف و اهالی جودو کشور این مصیبت بزرگ را به خانواده شیخ الاسلامی تسلیت عرض نموده برای وی غفران الهی برای بازماندگان صبر جمیل از خداوند یکتا مسئلت دارد.

 

قابل ذکر است مراسم تشیع پیکر پاک آن شهید بزرگوار فردا پنجشنبه از ساعت 9 صبح از مقابل منزل وی واقع در چالوس ، خیابان آیت الله غفاری ، کوچه شهید اهل بوب برگزار می شود.ضمنا مراسم يادبود آن عزیز نیز شنبه 21 آذرماه از ساعت 14 الی 16 برگزار می شود.

 

بيانيه آرش ميراسماعيلی در پی شهادت مصطفی شيخ الاسلامی:

 

خبر شهادت جوان رعنای جودوی ایران مصطفی شیخ الاسلامی، اگرچه خانواده ایشان و خانواده جودو را داغدار نمود، اما بزرگترین افتخار تاریخ جودو را به ثبت رساند و موجب افتخار و غرور جامعه جودو شد. دل همه ما برای مصطفی تنگ می شود و رفتنش را باور نداریم.

 

تمام مدال های تاریخ جودو در برابر پلاک مصطفی حقیر و ناچیزند و او تبدیل به اسطوره فراموش نشدنی جودو شد. سلام و درود خدا بر همه شهیدان و سلام خدا بر مصطفی شیخ الاسلامی اسطوره ماندگار جودو ایران…

 

مطالب مرتبط:

 

تبادل شهید میان دو کشور ایران و عراق در مرز شلمچه

 

جسد سالم شهید دفاع مقدس پس از 30 سال کشف شد

 

سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص شهید محمد بروجردی

 

این زن تروریست داعشی اعضای بدن اسیران را می خورد

 

ماجرای هولناک اعدام نوعروس های داعش + تصاویر

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب