الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

این پسر به دوست دخترش هر ماه یک خودروی لوکس سرقتی هدیه می داد

مجموعه : اخبار حوادث
این پسر به دوست دخترش هر ماه یک خودروی لوکس سرقتی هدیه می داد

یک پسر جوان خودروهای مدل بالا را می دزدید و هر ماه یکی از آن ها را به عشقش هدیه می داد. پلیس کویت دختری را که در حال رانندگی یک خودروی مدل بالای سرقتی بود، بازداشت کرد.

 

به گزارش سماتک روزنامه «الوطن» کویت در این باره نوشت که گشت نیروهای امنیتی پس از دریافت گزاشی مبنی بر سرقت یک خودرو، موفق شدن این خود را که در حال گشت زنی در خیابان‌های استان الاحمدی بود، متوقف کنند.

 

این دختر در پاسخ به این سوال که این خودرو را از کجا آورده، گفت که اوایل ماه از دوست پسرش هدیه گرفته است. او افزود که دوست پسرش اول هر ماه، خودرویی مدل بالا به او هدیه می‌دهد. پس از بازداشت دوست پسر دختر راننده، او به سرقت هر ماه یک خودروی مدل بالا اعتراف کرد. او گفت که این کار را به خاطر درخواست‌های مکرر دوست دخترش انجام می‌دهد چرا که ابتدای دوستی به دروغ به او قبولانده بود که میلیونر است. از این رو و اکنون و برای براوردکردن آروزوهای دوست دخترش، هر ماه خودرویی را از راه سویچ اصلی آن به سرقت می‌برد.

 

او درباره چگونگی سرقت‌ها افزود وارد منازل افراد ثروتمندی می‌شد که در آن‌ها باز بود، پس از آن به سراغ جعبه کلید می‌رفت زیرا معمولا سویچ خودروی خود را آن‌جا می‌گذاشتد. پس از برداشتن سویچ، خودرو را با خود می‌برد تا به دوست دخترش بدهد.

 

 

منبع: العربیه

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری