الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

تجاوز جنسی خشونت بار مرد جوان به دختر بچه زیبا (عکس)

مجموعه : اخبار حوادث
تجاوز جنسی خشونت بار مرد جوان به دختر بچه زیبا (عکس)

تجاوز جنسی خشونت بار مرد جوان به دختر بچه زیبا در پارک یکی از تاسف بر انگیز ترین حوادث جنسی در جهان بود. دیود جونز در پارک نیشن در گلاسکو به طرز بی شرمانه ای به آنجلیا حمله می کند و پس از کتک زدن، به طرز وحشیانه ای به او تعرض می کند. 

 

دختر بچه 6 ساله زیبا وقتی با برادرش در پارک مشغول بازی بود مورد طمع و تجاوز جنسی خشونت بار یک مرد قرار گرفت . به گزارش سماتک برادر خردسال این دختر بچه شاهد ماجرا بود.مرد بی رحمی که به کودک 6 ساله در برابر چشمان برادرش تعرض کرد، دستگیر شد.

 

دیودید جانسون، مرد 33 ساله ایست که به کودک 6 ساله ای که در پارک در حال بازی کردن با برادرش بود، به طرز بی شرمانه ای تعرض کرد و او را مورد آزار جنسی قرار داد تا به نیت شوم خود برسد.

 

بر اساس گزارش سماتک به نقل از پلیس؛ دیود جونز در پارک نیشن در گلاسکو به طرز بی شرمانه ای به آنجلیا حمله می کند و پس از کتک زدن، به طرز وحشیانه ای به او تعرض می کند. برادر آنجلیا که بهت زده شده بود به پلیس سریعا اطلاع می دهد و آنها را در جریان حادثه قرار می دهد.

 

پلیس محلی گلاسکو در ادامه افزود : آنجلیا سریعا برای معاینات پزشکی به بیمارستان منتقل شد و کادر پزشکی بیمارستان حال او را مساعد گزارش کردند. متهم نیز در اظهاراتش بیان کرد : ” قربانی زیبا بود و لباس زیبایی نیز به تن کرده بود که تحریک آمیز بود.”گفتنی ست،دادگاه قضایی دیوید را به اتهام تعرض به کودک 6 ساله به 8 سال زندان محکوم کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

تجاوز جنسی به دختران در اردوی مختلط قزوین

 

تجاوز جنسی 4 نفره به مدیر عامل و منشی شرکت

 

تجاوز جنسی به دختر 18 ساله و در آوردن چشم هایش

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری