کریس رونالدو صاحب فرزند دختر شد + تصاویر

کریس رونالدو صاحب فرزند دختر شد + تصاویر

کریس رونالدو صاحب فرزند دختر شد

نامزد جدید کریس رونالدو حامله می باشد او در آزمایشی که داشته است معلوم شده است نوزادش دختر می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر کریس رونالدو صاحب فرزند دختر شد را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

جنسیت نوزاد جدید کریستین رونالدو و نامزدش جورجینا مشخص شد
 به گزارش سماتک بعد از انتشار اولین عکس از دوقلوهای دوست داشتنی کریس رونالدوی پرتغالی حالا خبر از حضور دختری دیگر در زندگی او به گوش می رسد ، اکثر وب سایتها این خبر را با عنوان “پای یک دختر جدید به زندگی کریستین رونالدو باز شد” منتشر کردند که در نوع خود جالب و جذاب بود.

کریس رونالدو صاحب فرزند دختر شد + تصاویر

کریس رونالد یکی از اسطوره های فوتبال جهان می باشد او به تازگی با دختر زیبا ازدواج نموده است که این دختر باردار می باشد کریس رونالدو در مصاحبه ای که با خبرگزاریها داشت جنسیت نوزاد خود را دختر اعلام کرد .

 

بارداری جورجینا نامزد جدید رونالد برای نوزاد دختر
دختر کریس رونالدو و نامزد جدیدش جورجینا ماه اکتبر به دنیا خواهد آمداز ماه گذشته تا کنون اخبار متعددی با عنوان فرزند کریس رونالدو منتشر شده است که جدیدترین ان حاکی از تعیین جنسیت نوزادی است که “جورجینا” نامزد جدید رونالدو باردار است می باشد.

 

یکی از منابع نزدیک به خانواده و نامزد اسپانیایی رونالدو به “sun” گفت :”جورجینا” در مورد بارداری اش با او صحبت کرده است و نتیجه ی جدید سونوگرافی تعیین جنسیت را برایش خوانده است که در ان پزشک نوزاد را دختر تشخیص داده است/سماتک

 

ماه گذشته هم گزارش شده بود که رونالدو انتظار تولد فرزند جدیدش را می کشد و خبری نیز درباره مراجعه او و نامزدش به یک کلینیک ژنتیک برای انجام آزمایش های مربوط به سلامت و تعیین جنسیت جنین منتشر کرد.

 

اکنون ظاهراً جورجینای 23 ساله به خانواده مهاجم 32 ساله رئال مادرید اعلام کرده که باردار است و اولین فرزند دختر رونالدو را در پایان ماه اکتبر به دنیا خواهد آورد.

 

نامزد دورگه اسپانیایی آرژانتینی کریس ماه ژوئن سال گذشته در یک فروشگاه عرضه پوشاک در مادرید با رونالدو آشنا شد.

 

رونالدو که پیش از این یک پسر (کریستیانو جونیور) داشت و بعد از تولد دوقلوهایش حالا صاحب سه فرزند است، این بار قرار است صاحب فرزند دختر شود.

 

کریس رونالدو صاحب فرزند دختر شد + تصاویر

کریس رونالدو و پسرش

کریس رونالدو صاحب فرزند دختر شد + تصاویر

عکس جدید کریس رونالدو در کنار دوقلوهایش

 

منبع: namnak.com

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب