لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

قرداد 2 میلیاردی بیگ زاده با باشگاه استقلال

مجموعه : اخبار ورزشی
قرداد 2 میلیاردی بیگ زاده با باشگاه استقلال

 

 

با دستور بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال، مبلغ 2 میلیارد تومان برای پرداخت طلب ملی‌پوشان استقلال و همچین پرداخت درصدی از قرارداد فصل آینده به آنها در نظر گرفته شده است.

 

مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند هر چه زودتر قرارداد بازیکنان ملی‌پوش خود را تمدید و تیم‌شان را برای فصل آینده تکمیل کنند.

 


 باشگاه استقلال در تلاش است قرارداد 4 ملی پوش خود به نام‌های امیرحسین صادقی، هاشم بیگ‌زاده، خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان را تمدید کرده تا تیمش را برای فصل آینده کامل کند.
 

 


به همین منظور، با دستور بهرام افشارزاده مدیرعامل باشگاه استقلال، مبلغ 2 میلیارد تومان برای پرداخت طلب ملی‌پوشان استقلال و همچین پرداخت درصدی از قرارداد فصل آینده به آنها در نظر گرفته شده است.

 


این 4 ملی‌پوش نزدیک یک میلیارد تومان از فصل گذشته طلب دارند. تاکنون از 4 ملی‌پوش استقلال تنها هاشم بیگ‌زاده به توافق اولیه با علی نظری جویباری مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال رسیده است.

گفتنی است اسامی بازیکنان بالای 23 سال استقلال که تاکنون حضورشان برای فصل آینده قطعی شده، به شرح زیر است:

 


محسن فروزان، حنیف عمران‌زاده، میلاد فخرالدینی، پژمان نوری، احمد جمشیدیان، مهدی کریمیان، امید ابراهیمی، محمدرضا خرسندنیا، محمد قاضی، آرش برهانی، سجاد شهباززاده، و هرایر مگویان.

 

 

 

جدیدترین مطالب