لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

خوشگذرانی علی کفاشیان با لباس هندی + تصاویر

مجموعه : اخبار ورزشی
خوشگذرانی علی کفاشیان با لباس هندی + تصاویر

خوشگذرانی علی کفاشیان با لباس هندی

سفر علی کفاشیان به دهلی نو در روزهای اخیر فضای ورزشی ایران را در شبکه های اجتماعی دگرگون کرد. کفاشیان به اتفاق خواهر زاده شریفی نیا با لباس سنتی هندی ها عکس های یادگاری گرفتند.

 

علی کفاشيان در حاشيه مراسم انتخاب بهترين‌هاي آسيا با لباس سنتي‌ هندي‌ها ديده شد و حرف‌هاي مهمی زد.رئيس فدراسيون فوتبال ايران که جهت شرکت در مراسم انتخاب برترين های فوتبال آسيا در دهلی نو بسر مي برد، درباره مذاکرات خود با مسئولان فدراسيون هاي فوتبال کشورهاي آسيايي به نکاتي اشاره کرد.

خوشگذرانی علی کفاشیان با لباس هندی + تصاویر

او گفت: در حاشيه اين مراسم مسئولان ورزشي و مسئولان فدراسيون هاي فوتبال کشورهاي آسيايي به مذاکره با يکديگر پرداختند که در همين راستا طي صحبتي که با مسئولان فدراسيون فوتبال قطر داشتيم، آنها نسبت به همکاري و مشارکت ايران در برگزاري جام جهاني 2022 قطر تاکيد بسيار زيادي داشتند.

 

رئيس فدراسيون فوتبال افزود: روز گذشته هم دبيرکل کميته عالي برگزاري جام جهاني قطر در نشست خبري خود ابراز اميدواري زيادي نسبت به حضور ايران در جام جهاني 2022 داشته و هيجان فوتبالي و هواداران بي شمار فوتبال کشورمان را از دلايل موثر حضور ايران در جام جهاني اعلام کرده است.

 

کفاشيان در ادامه بيان کرد: البته مذاکراتي با مسئولان فوتبالي چين هم داشتيم که نسبت به برگزاری بازي هاي دوستانه در رده سني پايه ابراز علاقه کردند. مسئولان فوتبال ژاپن و کره جنوبي هم علاوه بر درخواست بازي دوستانه در رده سني پايه، پيشنهادات خود را نسبت به افزايش سطح همکاري هاي متقابل در زمينه توسعه و آموزش فوتبال مطابق با قرارداد همکاري دو جانبه اي که پيش از اين به امضا رسيده است، بيان کردند.

 

همچنين کفاشيان در اين مراسم با لباس هندي در کنار امير شجاعي؛ خواهرزاده محمدرضا شريفی نيا ديده شد. امير شجاعي ساکن مالزي است

 

تهیه و تنظیم: www.samatak.com

 

مطالب مرتبط:

 

رقص دختران برهنه جلوی علی کفاشیان + تصاویر

 

از مهرداد پولادی چه می دانید؟

جدیدترین مطالب