لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

قهرمان کیک بوکسینگ به زیر تیغ داعش رفت

مجموعه : اخبار ورزشی
قهرمان کیک بوکسینگ به زیر تیغ داعش رفت

قهرمان جهان زیر تیغ داعش رفت. یکی از بزرگترین قهرمانان کیک بوکسینگ کاراته در جهان که به تازگی به عضویت گروه تروریستی داعش در آمده بود به دستور سران داعش اعدام شد.

 

به گزارش پورتال تفریحی سماتک راشاتودی روز چهارشنبه به نقل از پایگاه اینترنتی تلویزیون صربستان نوشت: این عضو داعش در سن ۲۹ سالگی و در حالی که تلاش می کرد از این گروه تروریستی بگریزد به دست داعش کشته شد.

 

در این خبر آمده است: والدیت گاشی به همراه چند عضو دیگر داعش قصد داشت از شهر حلب سوریه بگریزد که دستگیر و پیش از اعدام در زندان حلب زندانی شد. برادر این قهرمان کیک بوکس نیز به رسانه های سوییسی گفت، گاشی که به جمع داعش پیوسته بود در سوریه کشته شده است.

 

گاشی در ماه ژانویه سال جاری آلمان را به قصد پیوستن به گروه داعش در سوریه و عراق ترک کرده بود. گاشی طی تماس تلفنی به رسانه های سوییسی گفته که به خاطر ایجاد خلافت اسلامی داعش در عراق و سوریه می رود و اگر بتواند کار خوبی در این زمینه انجام دهد خرسند خواهد شد.

 

او همچنین خواسته بود که به علت این اقدامش سرزنش نشود زیرا منتقدانش « تمام داستان را نمی دانند.» سازمان ملل متحد گزارش داده که بیش از بیست هزار تروریست خارجی در جمع داعش در عراق و سوریه فعالیت دارند.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب