لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

لامبورگینی، خودروی محبوب فوتبالیست ها در تهران

مجموعه : اخبار ورزشی
لامبورگینی، خودروی محبوب فوتبالیست ها در تهران

 

لامبورگینی، خودروی محبوب فوتبالیست ها در تهران  مدت ها بود در میان فوتبالیست های پولدار وطنی اتومبیل هایی مثل پورشه مد شده بود اما اکنون اتومبیل دیگری میان فوتبالیست ها در حال مد شدن است!
 
تب لوکس سواری در بین فوتبالیست های ایرانی همیشه داغ بوده. این را به راحتی هر چه تمام تر با سرکشی به محل تمرینات برخی تیم ها می توان دید و حس کرد.
 
این قضیه البته طی چند سال اخیر قدری پررنگ تر از گذشته به چشم می اید و دیده می شود. در همین زمینه بد نیست بدانید یکی از فوتبالیست های مطرح تیم های پایتخت در ماه گذشته دو اتومبیل لامبورگینی خرید و فروش کرده که یکی از آنها را به دیگر هم تیمی نامدارش فروخته است.
 

البته لامبورگینی سواری فوتبالیست های وطنی به همین جا ختم نمی شود چون یکی از بازیکنانی اتفاقا هم ملی پوش است و هم کاملا شناخته شده اخیرا به جمع لامبورگینی سوارهای لیگ برتر اضافه شده است. جالب است که این بازیکن معمولا از آن دست فوتبالیست هایی است که همواره از بی پولی می نالد.
 
یکی دیگر از این لامبورگینی سوارهای فوتبالیست پر حاشیه ای است که به تازگی به این جمع اضافه شده است. البته با این توضیح که او این اتومبیل گذر موقت را تنها دو ماه در اختیار خواهد داشت.
 
به نظر می رسد در شرایطی که بسیاری از فوتبالیست ها بابت به موقع پرداخت نشدن مطالبات فصل گذشته شان زمین و زمان را به هم می دوزند لامبورگینی سواری بعضی از آنها خیلی می تواند جالب باشد. ضمن اینکه همین می تواند زمینه ای باشد برای ورود برخی بازیکنان سرشناس دیگر برای لامبورگینی سواری.

 

 

 

جدیدترین مطالب