قاصدک

الفبا

قاصدک

نیم نگاهی به گذشته

گپی کوتاه و جنجالی با آرایشگر کریستین رونالدو

مجموعه : اخبار ورزشی
گپی کوتاه و جنجالی با آرایشگر کریستین رونالدو

گپی کوتاه و جنجالی با آرایشگر کریستین رونالدو کریس فردی خجالتی است و وقتی در کنارش هستیم حس خوبی داریم. او فشار زیادی را تحمل می کند و بهترین بازیکن دنیا بودن کار آسانی نیست. آن شخصیتی که رونالدو بازتاب می دهد، شخصیت واقعی او نیست.

 

آرایشگرهای کریس رونالدو، سه برادر هستند، خوسه، میگل و کارلوس سیه رو. آنها در آرایشگاهی که از سال1977 درموستولس احداث شده کار می کنند. دو برادر بزرگتر، دو سال و نیم است که آرایشگر موهای کریستیانو رونالدو هستند.

 

یکی از آنها در مورد اولین باری که رونالدو به این آرایشگاه آمده گفت: «رونالدو اتفاقی به اینجا آمد. بعد از دیدار ما در یک مراسم، رونالدو زنگ زد و گفت می خواهد که کار ما را ببیند. او به دنبال یک آرایشگر جدی و بی سر و صدا بود.»

 

آرایشگر موهای رونالدو در مورد این ستاره پرتغالی گفت: «از بیرون همه در مورد او نظر می دهند ولی نمی دانند که شخصیت او چطور است. جنس موهای او و نوع اصلاح موهایش، شخصیت رونالدو را بازتاب می دهد؛

 

شخصیتی توانا و انعطاف پذیر. موهای رونالدو فر و خیلی سخت است. برای آنکه او بتواند موهایش را به این فرم در بیاورد، باید کارهای ویژه ای روی موهایش انجام دهیم. رونالدو سمبل و الگوی مد است. خیلی ها از او تقلید می کنند. در آرایشگاه ما، خیلی ها از ما می خواهند که موهایشان را مثل کریس کوتاه کنیم. رونالدو تغییر فراوان در مدل موهایش را دوست ندارد. او یک مدل مشخص را دوست دارد.»

گپی کوتاه و جنجالی با آرایشگر کریستین رونالدو

(خوسه، میگل و کارلوس سیه رو، سه برادر آرایشگر در کنار رونالدو)

 

گذر زمان باعث شده تا این آرایشگرها، مبدل به آرایشگرهای تمام خانواده کریس شوند. یکی دیگر از آنها ادامه داد: «کریس فردی خجالتی است و وقتی در کنارش هستیم حس خوبی داریم. او فشار زیادی را تحمل می کند و بهترین بازیکن دنیا بودن کار آسانی نیست. آن شخصیتی که رونالدو بازتاب می دهد، شخصیت واقعی او نیست.»

 

آرزوی این سه برادر برای سال 2012 این است: «دوست داریم موهای مورینیو راکوتاه کنیم. ما موهای مندس، مدیربرنامه های مورینیو را کوتاه کردیم و او به ما گفت که ممکن است در آینده مورینیو هم به اینجا بیاید.

 

قول می دهیم ظاهر او را عوض کنیم. گواردیولا چهره ای مدیریتی دارد ولی می توانیم چهره او را هم عوض کنیم. الان چهره گواردیولا بیش از حد جدی و کلاسیک است. در مورد ایکر هم همین طور. او اهل موستولس است؛ دوستش خولیتو به پیش ما می آید ولی ایکر خودش هیچ وقت اینجا نیامده.»

 

البته این آرایشگرها چندین مشتری سرشناس دیگر هم دارند: «ما چهره کوئنترائو را متفاوت کردیم. موهای او را ما رنگ کردیم و تکنیک جدیدی را برای موهای او به کار بردیم. نوری شاهین انسانی متعادل و آرام است و مدل کوتاه کردن موهایش به چهره و شخصیتش می آید.

گپی کوتاه و جنجالی با آرایشگر کریستین رونالدو

آلتین توپ متفاوت است. ما او را با ریش و سبیل می شناسیم و اولین باری که ریش هایش را مرتب کردیم، او به ما گفت: «موهایم را خیلی کوتاه کنید.» الان موهایش بلندتر است و این طوری بهتر است. ما به او توصیه کرده ایم که هر از چند گاهی موهایش را کوتاه کند.»

 

از دیگر ورزشکارهایی که به سراغ این آرایشگر ها می آیند، فرناندو آلونسو است: «او فوق العاده است. کاملا پرانژی و خوب.»

 

و گوتی هم یکی از مشتریان آنهاست. این آرایشگرهای محبوب در مورد مسی هم نظر خاصی دارند: «مسی می تواند از چهره اش استفاده بهتری داشته باشد. ما باید شرایط موهای او را مورد بررسی قرار دهیم.

 

 

 

برچسب‌ها:

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب