الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل

مجموعه : اخبار ورزشی
سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل

 

سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل کاربران توئیتر پس از این که او عکس هایش را در این شبکه اجتماعی قرار داد، به اظهار نظر پرداخته اند.

 

” Jale Berahimi ” گزارشگر اهل کاستاریکا، پس از انتشار عکس هایش در برزیل خصوصاً آخرین عکسش در کنار “ریو فردیناند”، مدافع سابق تیم ملی انگلستان به سرعت به یکی از اصلی ترین سوژه های جام جهانی 2014 تبدیل شد.
 

اگرچه این دو، طرفدار دو تیم متفاوت از گروه D مسابقات هستند، اما به نظر می رسد فردیناند از این که در کنار خبرنگار بیست و هشت ساله ایستاده و با اطلاع از این که تصاویرش در کنار او در توئیتر منتشر می شود، خوشحال است.

 
 

 ابراهیمی می گوید او در برزیل حضور یافته تا به دنبال سوژه هایی باشد که جلب توجه می کنند.

 

اما به نظر می رسد این بار خود این خبرنگار در معرض توجه قرار گرفته است، همچنین کاربران توئیتر پس از این که او عکس هایش را در این شبکه اجتماعی قرار داد، به اظهار نظر پرداخته اند.

 

وی در گفتگو با روزنامه “لا ناسیون” اظهار داشت: «من فوتبال را دوست دارم و از آن لذت می برم. هیچ گاه از یادگرفتن درباره این ورزش دست برنمی دارم».

 

خبرنگار کاستاریکایی ادامه داد: «من مسابقات ورزشی را نگاه می کنم و هر روز یاد می گیرم.

 

شبکه ما آماده است زیرا من دو همکار دیگر هم دارم که آنها سایر ورزش ها را پوشش می دهند و جام جهانی تنها موضوع مهم ورزشی نیست. بخش عمده ای از وظایف من پرداختن به نکات جالب و حاشیه های مسابقات است».

 

 

 

سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل

 

سوژه شدن خبرنگار بی بی سی در برزیل

 

 

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری