نیم نگاهی به گذشته

عکسهای لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در آتلیه

مجموعه : عکس بازیگران
عکسهای لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در آتلیه

عکس سحر قریشی و مهدی طارمی

عکسهای لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در آتلیه عکاسی به تازگی در فضای مجازی پخش شده است که این موضوع با واکنش خانواده خانم قریشی بازیگر رو به رو شده است. انتشار عکسهای آتلیه ای مهدی طارمی و سحر قریشی در اینستاگرام باعث شده تا بسیاری از هواداران هم واکنش نشان دهند و با به اشتراک گذاشتن این تصاویر، کپشن های زیادی نوشته اند. حال این سوال مطرح شده است که این عکس ها چگونه لو رفته اند و در شبکه های اجتماعی منتشر شدند.

عکسهای لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در آتلیه

عکسهای لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی

انتشار تصاویر دو نفره مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی بار دیگر این دو چهره سرشناس را در کانون توجهات قرار داد. عکسهای لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در یک کانال تلگرامی منتشر شد. هرچند رابطه آنها مدتی است تمام شده، اما انتشار چند عکس دونفره از مهدی طارمی و سحر قریشی مهر تأییدی است بر شایعاتی که مدت‌ها به گوش می‌رسید و توسط طرفین تکذیب می‌ شد.

عکسهای لو رفته سحر قریشی و مهدی طارمی در آتلیه

علت لو رفتن عکس سحر قریشی با مهدی طارمی

بسیاری از هواداران به آتلیه‌ ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده‌ اند، برخی هم می‌گویند گوشی یکی از آن‌ها هک شده و عکس‌ها به دست افراد فرصت‌ طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می‌خورد. آنچه که برای نزدیکان قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت‌های زنانه دست به چنین کاری زده است. از قرار معلوم خانواده خانم قریشی بازیگر سینما قصد دارند با مراجعه به پلیس فتا و در اختیار قرار دادن اطلاعات موجود موضوع را از طریق قانونی پی‌گیری کنند.

جدیدترین مطالب