لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا در اینستاگرام

مجموعه : عکس بازیگران
عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا در اینستاگرام

عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا

عکس نیمه عریان ریحانه پارسا بازیگر سابق سینما و تلویزیون ایران که مدتی است به ترکیه مهاجرت کرده در پیج اینستاگرام این بازیگر به اشتراک گذاشته شده است و عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا را در ادامه مشاهده می کنید. این بازیگر زن جوان که در آستانه 20 سالگی به سر می برد چند روزی است که به ترکیه مهاجرت کرده و شایعه شده است که ایشان دوست پویان مختاری مدیر یکی از سایت های شرط بندی شده است. مسیح علینژاد به تازگی با او مصاحبه کرد و علت ترک ایران را از او جویا شد. یک سری ارتباط هایی بین پویان مختاری، شاخ مجازی که در خارج از کشور زندگی می کند و ریحانه پارسا وجود دارد که فعلا چیز خاص دیگری در این باره در دسترس نیست.

عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا در اینستاگرام

عکس نیمه لخت ریحانه پارسا

 

پس از انتشار عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا در فضای مجازی سیل عزیمی از مخاطبان اینستاگرام او را سرزنش کرده و برایش ابراز تاسف کرده اند. ریحانه پارسا 4 اسفند سال 1377 متولد شده است. ریحانه پارسا بازیگر است. ریحانه پارسا در رشته تئاتر تحصیل کرده و مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره(سال 94) دارد. ریحانه پارسا در عکاسی نیز تخصص دارد. ریحانه پارسا دارای حاشیه های زیادی است. چند روز بیشتر از خبر جدایی ریحانه پارسا نگذشته بود که ویدئویی از او و روزبه بمانی منتشر شد. البته او این رابطه را انکار کرد و گفت که به علت مسائل کاری با هم دیده شده اند.

عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا در اینستاگرام

عکس نیمه عریان ریحانه پارسا

 

ریحانه پارسا بازیگر پر حاشیه و جوان کشورمان، سال پیش در قرنطینه کرونایی خبر ازدواجش با مهدی کوشکی را در فضای مجازی منتشر کرد. او ازدواج سوم مهدی کوشکی بود، اما حدود 2 ماه پیش در کمال ناباوری خبر جدایی از کوشکی را در صفحه اینستاگرامش رسانه ای کرد و برای او آرزوی خوشبختی کرد و پس از رفتن به ترکیه عکس نیمه عریان ریحانه پارسا در صفحه اینستاگرام منتشر شده است.

 

ریحانه پارسا که چند روز گذشته در ویدئویی اعتراف کرد هیچ وقت با مهدی کوشکی عقد نکرده است و با این حال در یک خانه زندگی میکردند، پس از مهاجرت به ترکیه به دیدار امیر تتلو رفته و البته این خبر را هیچکدام از آنها تا این لحظه رسانه ای نکرده اند.

 

انتشار این خبر توسط یکی از دوستان بسیار صمیمی و نزدیک امیر تتلو (س . گ) صورت گرفت که فقط برای چند دقیقه با انتشار یک استوری از دیدار ریحانه پارسا و امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش، به آنها تبریک گفت و البته پس از چند دقیقه آن را حذف کرد. در این استوری خطاب به امیر تتلو نوشته شده بود: «خسرو آواز ایران تویی داداش، مبارکتون باشه، ریحانه و امیر، چقدر به هم میاد».

عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا در اینستاگرام

عریانی ریحانه پارسا

 

این در حالی است که ریحانه پارسا پس از خروج از ایران و اقامت در ترکیه، چند استوری از آهنگ های امیر تتلو در روزهای اخیر گذاشته است و به تازگی تصاویر عریانی ریحانه پارسا منتشر شده است. گفتنی است، امیر تتلو پس از فوت استاد محمدرضا شجریان، ضمن توهین به این استاد بزرگ آواز، لقب «خسرو آواز ایران» را برازنده خودش دانسته بود و مدعی شد که خسرو آواز ایران من هستم.

عکس نیمه برهنه ریحانه پارسا در اینستاگرام

عکس برهنه ریحانه پارسا در ترکیه

 

ترس و گریه ریحانه پارسا در لایو شب گذشته پس از انتشار عکس برهنه ریحانه پارسا در ترکیه به این دلیل بود که به او گفتند که او را به ایران می‌ فرستند و وی گفت همه آنچه من به مسیح علینژاد گفتم همه از ترس بود. ریحانه پارسا شب گذشته با ترس و گریه در لایو اینستاگرامی خود اعلام کرد که اخطار جدی از ایران دریافت کرده است که قرار است به زودی به ایران دیپورت شود.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب