الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

عکس های مهران مدیری در آغوش نوه اش

مجموعه : عکس بازیگران
عکس های مهران مدیری در آغوش نوه اش

عکس های مهران مدیری در آغوش نوه اش

مهران مدیری یکی از بهترین کارگردان های طنز در تلویزیون و سینما می باشد در ادامه جزئیات بیشتر عکس های دختر مهران مدیری در آغوش نوه اش را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

این روزها فضای مجازی به یکی از سریع ترین راههای ارتباطی تبدیل شده است که اگرچه در بسیاری از موارد بهترین رابط بین چهره ها و مردم است اما در برخی موارد میتواند حواشی زیادی را نیز درست کند و به شایعات زیادی دامن بزند.

 

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی با سریال های طنزش در تلویزیون همیشه در بین مردم شناخته شده است .

 

در فضای مجازی عکسی در حال دست به دست شدن است که مهران مدیری در آن دختری را به آغوش کشیده است. گفتنی است کانال های مجازی این دختر را نوه مهران مدیری معرفی کرده اند.

 

عکسی از نوه مهران مدیری

عکس های مهران مدیری در آغوش نوه اش

مهران مدیری در بسیاری از سریالهای تلویزیونی طنز کارگردانی و بازیگری نموده است او سر شناس ترین کارگردان ایران می باشد وی با ساعت خوش در تلویزیون محبوب شد و همچنین بهترین سریال طنز او مرد هزار چهره بود که بسیاری از بازیگران در این سریال معروف شدند .

 

مهران مدیری و دحتری که نوه او معرفی شده است

پیش از این ماجرا چندی پیش دوباره عکسی منتشر شد و حرف هایی درباره نوه مهران مدیری پیش آمد که نه تایید شد و نه رد شد.

 

عکس های مهران مدیری در آغوش نوه اش

مهران مدیری و دحتری که نوه او معرفی شده است

این عکس از مهران مدیری و دختر بچه ای منتشر شد با عنوان مهران مدیری و نوه اش که خیلی ها این خبر را رد کردند و گفتند برادر زاده ی آقای مدیری است . تعدادی نیز گفتند بچه ی یکی از دوستان خانوادگی آقای مدیری است اما صحت هیچ کدام از حرفا مشخص نیست.

 

با خانواده مهران مدیری بیشتر آشنا شوید

 به گزارش سماتک مهران مدیری در سال ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد و شهرزاد دارد. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد.

عکس های مهران مدیری در آغوش نوه اش

فرهاد پسر مهران مدیری

فرهاد مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدنفرهاد اثری از بچه های هنری است و نه در مرتب کردن چهره اش؛ البته همه اینها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشی در انتخاب این فرم لباس پوشیدنش ندارد. فرهاد تنها یک بار جلوی دوربین رفته است، در برنامه جنگ ۷۷. در آن نقش بچگی پدرش را بازی می کند؛ از بس به هم شبیه هستند و این را همه می گویند. در پشت صحنه برنامه های پدرش زیاد چرخیده ولی با این وجود علاقه چندانی به بازیگری ندارد.

 

مهران مدیری در مجموعه دورهمی

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش استفاده کرده است.

 

خانواده مهران مدیری

عکس های مهران مدیری در آغوش نوه اش

مهران مدیری مجموعه دورهمی را برای شبکه نسیم ساخته است.

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری