نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

عکس های عاشقانه و لو رفته مارادونا و دخترش

عکس های عاشقانه و لو رفته مارادونا و دخترش

عکس های عاشقانه و لو رفته مارادونا و دخترش

هر پدری به دخترش یک حس زیبا و قشنگی دارد که وصف ناپذیر می باشد مارادونا یک دختر زیبا دارد که بسیار دخترش را دوست دارد در ادامه جزئیات بیشتر عکس های عاشقانه و لو رفته مارادونا و دخترش را در سایت سماتک خواهید ید با ما همراه باشید.

 

ماردوانا ستاره فوتبال در دنیا می باشد او به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده بود ولی توانست اعتیادش را به کمک دختر زیبایش ترک نماید به هم دلیل به دخترش علاقه خاصی دارد و دخترش هم همیشه کنار او هست و هیچوقت او را تنها نمی گذارد مارادونا اسطوره فوتبال جهان بعد از خداحافظی از دنیای فوتبال به اعتیاد شدیدی دچار شد و چند بار تا حد مرگ پیش رفت. مارادونا میگوید که همه زندگی ام را مدیون دخترم هستم او زندگی من را نجات داد مثل یک رفیق همیشه در کنارم بود.

 

مارادونا ، ستاره آرژانتینی سابق فوتبال در روز پدر به تماشای مستندی که دخترش در مورد سوابق وی در فوتبال منتشر کرده بود ، نشست و تاکید کرد این بهترین هدیه ای است که به مناسبت روز پدر دریافت می کند.به گزارش پارس ناز مارادونا پس از اکران مستندی که دخترش دلما در مورد وی ساخته بود از جوانان آرژانتینی خواست از دخترش خواستگاری کنند.

او گفت: دختر بزرگم دلما مجرد و دوست داشتنی است. اما دلما در واکنش به این اظهارات به پدرش گفت: نمی خواهم پس از ازدواج در منزل زندانی شوم. ستاره فوتبال پس از این نتوانست احساس خود را کنترل کند و بالای سن رفت و دخترش را در آغوش گرفت.

 

مارادونا و دخترش

عکس های عاشقانه و لو رفته مارادونا و دخترش

اسطوره فوتبال آرژانتین از علاقه خود برای بر عهده گرفتن هدایت ناپولی سخن به میان آورد. او گفت‌ که دخترش زندگی‌اش را نجات داده است.

 

به‌ گزارش ‌سماتک، دیگو مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین به شمار می‌آید و بسیاری او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان می دانند. مارادونا اما در خارج از مستطیل سبز زندگی بسیار جنجالی و پرحاشیه‌ای دارد و بارها نزدیک بود که به خاطر مصرف مواد مخدر جان خود را از دست بدهد.

 

او در تازه‌ترین اظهارنظرش گفت‌: ۱۳ سال است که دیگر به مواد مخدر نزدیک نشده‌ام. با فوتبال بازی کردن در کنار فرزندانم از زندگی لذت می‌برم و شخص دیگری شده‌ام. حمایت خانواده‌ام باعث شد تا بتوانم دوباره به زندگی برگردم. دخترم دالما زندگی من را نجات داد و باعث شد تا به هوش آیم.

 

تصویر زیر زمانیست که مارادونا اعتیاد را ترک کرده بود و بعد از سالها وارد ورزشگاه شد و همه استادیوم او را یکصدا تشویق کردند و دخترش به گریه افتاد.

عکس های عاشقانه و لو رفته مارادونا و دخترش

مارادونا اسطوره باشگاه ناپولی به شمار می‌آید و در بین هواداران این تیم از محبوبیت زیادی برخوردار است. او بسیار دوست دارد که روزی هدایت ناپولی را بر عهده بگیرد.

 

ال دیگو درباره احتمال مربیگری اش در ناپولی گفت: اگر هواداران دوست داشته باشند و سران ناپولی به من پیشنهاد دهند چرا که نه؟ خوشحال می‌شوم اگر هدایت ناپولی را بر عهده بگیرم.

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب