بزرگترین مار دوسر جهان (عکس)

بزرگترین مار دوسر جهان (عکس)

بزرگترین مار دو سر دنیا

بزرگترین مار دوسر جهان را در تصاویر می بینید. این مار دوسر چهره بسیار وحشتناکی دارد و به گفته دانشمندان این نوع مار دوسر بسیار خطرناک است. عکس هایی از مار دوسر را در سماتک می بینید. پیش از این هم خبر تولد مار دوسر منتشر شده بود اما یکی از عکاسان حیات وحش با ثبت صحنه های دیدنی نمونه ای عجیب از این مورد را به اشتراک گذاشت ، ماری که 2 سرش سعی در عبور از یکدیگر دارند.

بزرگترین مار دوسر جهان (عکس)

یکی از اختلالات نادر تولد حیوانات 2 سر است که مثال آن را در مارها چندین بار شاهد بودیم ، شرایط خاصی که اکثرا متخصصان معتقدند نتیجه ی تشکل ناقص جنین 2قلو است .

 

عکس مار 2 سر تازه متولد شده که به عنوان یکی از پربازدیدترین تصاویر هفته انتخاب شده است تلاش هر دوسر مار 2 سر برای خوردن غذا را نشان می دهد که منجر به خلق چنین تصویری شده است ، تصویری که توسط عکاس حیات وحش ، ” ماتجیس” 43 ساله گرفته و منتشر شده است.

بزرگترین مار دوسر جهان (عکس)

این عکاس می گوید:برایم باورکردنی نبود ، مار تازه متلود شده 2 سر نمی دانست برای رفع گرسنگی خود چه کند در حدی که یکی از سرها از دهان سر دیگر عبور می کرد ؛ تصور می کردم شاید یکی از سرها سر دیگر را بخورد اما آنها بعد از مدت کوتاهی مثل اینکه متوجه شدند نمی تواند همدیگر را بخورند و به سراغ گوشه ای در جستجوی غذا رفتند.

 

بزرگترین مار دوسر جهان

جدیدترین مطالب