نیم نگاهی به گذشته

عکس های مار 5 سر وحشی و خطرناک

عکس های مار 5 سر وحشی و خطرناک

مار 5 سر سمی

مار 5 سر گونه نادری از مارها است که 5 سر خطرناک دارد. عکس های مار 5 سر وحشی و خطرناک را در سایت سماتک می بینید. ساکنان یک روستان در شهر “کارناتکا” هندوستان یک مار 5 سر را در اطراف ده پیدا کرده اند که باعث وحشت آنها شده است بعد از دیده شدن این مار مردم با پلیس تماس گرفته تا این گونه نادر را به باغ وحش منتقل کنند. یک مار 5 سر در اطراف معبدی در یکی از روستاهای هندوستان پیدا شده که باعث شگفتی و وحشت مردم این روستا شده است.

عکس های مار 5 سر وحشی و خطرناک

حتما تا به حال تصاویر مارهای زیادی را دیده اید که معمولا مارهای دو سر به دلیل جهش های ژنتیکی وجود دارند اما اینکه ماری پیدا شود که بیش از دو سر داشته باشد پدیده ای بسیار نادر است که تا به حال در هیچ کجای تاریخ رخ نداده است ساکنان یک روستان در شهر “کارناتکا” هندوستان یک مار ۵ سر را در اطراف ده پیدا کرده اند که باعث وحشت آنها شده است بعد از دیده شدن این مار مردم با پلیس تماس گرفته تا این گونه نادر را به باغ وحش منتقل کنند.

عکس های مار 5 سر وحشی و خطرناک

البته مردم به محض رویت آن تصمیم داشتند که آن را بکشند ولی یکی از ریش سفیدان روستا اجازه نداد که کسی آسیبی به آن برساند و آنها را تحویل ماموران محیط زیست دادند. به گزارش سماتک بعد از انتشار تصاویر این مار از سرتاسر هندوستان مردم به باغ وحش نگهداری آن هجوم برده تا آن را از نزدیک ببینند و به یکی از سوژه های هندوستان و البته جهان تبدیل شده است.

عکس های مار 5 سر وحشی و خطرناک

این خزنده عجیب‌ الخلقه همه اعضای بدنش یکسان است و فرمان حرکتی توسط سر وسطی انجام میشود. نکته جالب این ماجرا اینجاست که بسیاری از مردم هندوستان آن را مقدس میدانند و اقدا به پرستش آن میکنند و با دادن پول و نامه های مختلف برای این حیوان از او طلب بخشش و آمرزش می نمایند. به نقل از سماتک هنوز محل زندگی این مار پیدا نشده اما دانشمندان هندی امیدوارند با بررسی این خزنده مرموز راز به وجود آمدن آن را در آینده‌ای نزدیک پیدا کنند.

جدیدترین مطالب