لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

عکس صورت آیت الله رفسنجانی پس از مرگ

عکس صورت آیت الله رفسنجانی پس از مرگ

عکس صورت آیت الله رفسنجانی پس از مرگ

آیت آلله هاشمی رفسنجانی  رئیس تشخیص مصلحت نظام بودند و لقب یار دیرین رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای را داشتند چندی پیش دار فانی را وداع گفتند و به سوی حق شتافتند یاسر هاشمی فرزند  آیت الله هاشمی در صفحه اینستاگرام خود عکسی از جنازه آن محرم گذاشته و متن زیرش نوشتن که این تصویر و متن نوشته در فضای مجازی جنجال بر انگیز شده است در ادامه عکس صورت آیت الله رفسنجانی پس از مرگ را در صفحه اینستاگرام یاسر هاشمی در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

عکس پیکر آیت الله رفسنجانی
در تصویر زیر عکسی از پیکر مرحوم هاشمی‌رفسنجانی را مشاهده می‌کنید که غلامعلی رجایی آن را منتشر کرده است.

عکس صورت آیت الله رفسنجانی پس از مرگ

عکس صورت آیت الله رفسنجانی پس از مرگ

غلامعلی رجایی: عکس پیکر آیت‌الله هاشمی را دستکاری کرده‌اند/درصورت ایشان هیچ نشانی از زخم و کبودی نیست

مشاور آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در کانال تلگرامش یکی از تصاویر منتشر شده از پیکر آیت‌الله را دستکاری شده دانست و خطاب به حاعلان آن نوشت: جاعلان اگر دین ندارند لااقل آزاده باشند.

 

عکس و متن زیر در کانال محمدعلی رجایی منتشر شده است: الان دوستی این خبر را به نقل از سایت خبرچین نیوز برایم فرستاد واز من خواست تکذیبیه ای براین خبر دروغ بنویسم.

 

این سایت با درج عکس دستکاری شده از قول من به دروغ نوشته رجایی هم این عکس را تاییدکرده!!! زمانه بسیار بدی شده و ایمان بعضی ها به تاراج جعل و دروغ برده شده است.

 

عکس پیکر مطهر هاشمی را که دیشب منتشرکردم آقا یاسر حدود شش ساعت پس از فوت این عزیز و بعد از اتمام غسل و کفن پیکر و وقتی ازکنار آن بیرون رفتیم تا خانمها با پیکر هاشمی وداع کنند، گرفت ومن تا دیروز نمیدانستم کسی واز جمله یاسر از پیکرعکسی گرفته است و الا در یادداشتم بدان اشاره‌ای کردم.

 

یاسر دیشب که یادداشتم را دید عکس را برایم فرستاد که با این عکس دستکاری شده منتشرشده دراین سایت و بعضی گروهها، تفاوت های آشکاری دارد.

 

مجددا عرض می شود و با مقایسه دو عکس اصلی و دستکاری شده توسط جاعلان و سیه دلان بخوبی پیداست که درصورت آقای هاشمی هیچ نشانه ای از زخم،خون، یا کبودی وجود ندارد.

 

بنظر می رسد پیروان ماکیاول برای جا اندازی یک دروغ به چه شیوه های کثیفی متوسل می شوند.رحمت خدا بر آیت الله جوادی آملی که در مراسم ختم هفتم هاشمی در قم با دلی شکسته گفت: هاشمی مظلوم است حیا و میتا.

 

جاعلان و دروغ سرایان اگرمسلمانند، بگذارند فرزندان داغدار و مصیبت زدگان هاشمی با این داغ تنها باشند و اگر به شریعت پای بندی ندارند، لااقل آزاده باشند.

عکس صورت آیت الله رفسنجانی پس از مرگ

جدیدترین مطالب