الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

عکس های صورت بدون آرایش لیدی گاگا

عکس های صورت بدون آرایش لیدی گاگا

عکس های صورت بدون آرایش لیدی گاگا

لیدی گاگا یکی از بهترین خواننده، ترانه‌سرا، آهنگ‌ساز و بازیگر آمریکایی است سبک آهنگ های لیدی گاگا بیشتر راک می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های صورت بدون آرایش لیدی گاگا را در سایت سماتک خواهید ید با ما همراه باشید.

 

لیدی گاگا به تازگی عکس های را از خود در فضای مجازی منتشر کرده است که موجب تعجب همه طرفدارانش شده است این عکس ها بدون آرایش و خیلی معمولی می باشد لیدی گاگا همیشه آرایش و گریم های زیبایی بر روی صورتش دارد نقش لیدی گاگا در فیلم جدید “ستاره ای متولد شده است” به گونه ای است که او باید کاملا از آن چهره نقاشی شده و آرایش های عجیبی که برای کنسرت هایش دارد، فاصله بگیرد.

 

روز جمعه لیدی گاگا عکس سلفی نسبتا بدون آرایشی را منتشر کرد که باعکس های معمولش با گریم های سنگین تفاوت داشت.این بازیگر 31 ساله که معمولا با موهای بلوند بسیار روشن و پلاتینی دیده می شود، به موهای تیرهرنگ خود بازگشته بود و در این سلفی به نظر می رسید لباس فاخری نیز به تن دارد.

 

چهره بدون آرایش لیدی گاگا

عکس های صورت بدون آرایش لیدی گاگا

چهره بدون آرایش لیدی گاگا در سلفی جدیدش در اینستاگرام

 

نسخه جدید فیلم “ستاره ای متولد شده است” با بازی لیدی گاگالیدی گاگا که در این فیلم درام و موزیکال و به طور کلی در حرفه بازیگری با نام اصلی خود یعنیاستفانی جرمانوتا معرفی می شود ، فیلم برداری فیلم “ستاره ای متولد شده است” را از ماه آوریل گذشتهآغاز کرده است.

 

این بازیگر- خواننده متولد منهتن در این فیلم نقش مقابل ستاره مشهور هالیوودی بردلی کوپر 42 ساله رادارد که در این فیلم با نام جکسون مین خوانده می شود.

 

در فیلم، شخصیت بردلی به الی (شخصیت گاگا) کمک می کند تا یک سلبریتی شود، گرچه خودش درحرفه خود شکست خورده است.

عکس های صورت بدون آرایش لیدی گاگا

چهره لیدی گاگا در مراسم گلدن گلوب 2016

 

این فیلم در حقیقت چهارمین فیلمی است که با این عنوان ساخته می شود و به گزارش نیک صالحی پیشاز این در ورژن سال 1976 باربارا استرایسند در آن نقش آفرینی کرده بود.بردلی کوپر که کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد اخیرا در برنامه مجری مشهور الن دیجنرس حضور
پیدا کرد و به تعریف از همکار بازیگرش پرداخت.

 

او گفت:”خوانندگی بسیار سخت است. خوانندگی! من هیچ ایده ای در این مورد ندارم. من خودم حتی درانتهای گفتن یک عبارت احساس خستگی می کنم.”“میزان احترامی که من برای خواننده ها قائلم بسیار زیاد است به خصوص اینکه از دید من خوانندگییک پدیده است. استفانی در این فیلم می درخشد، به این دلیل که فوق العاده است، او فوق العاده است.”

عکس های صورت بدون آرایش لیدی گاگا

مصاحبه الن دیجنرس با بازیگر مشهور بردلی کوپر

 

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری