الفبا

arshan

نیم نگاهی به گذشته

قاصدک

قاصدک

دل نوشته سوزناک بنیامین بهادری برای همسرش نسیم

دل نوشته سوزناک بنیامین بهادری برای همسرش نسیم

بنیامین بهادری خواننده خوب کشورمان ایران به تازگی دلتنگ همسرش نسیم رحمتی شده است و به همین خاطر دل نوشته ای سوزناک در وصف همسرش را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

 

بنیامین بهادری در شبکه اجتماعی اش با انتشار عکس زیر دل نوشته ای برای همسرش که دو سال پیش در سانحه رانندگی از دست داده بود نوشت : این خواننده اخیرا خبر از ازدواج دوباره خود داده بود و شایعه ازدواجش با بهاره افشاری منتشر شد ولی خانوم بازیگر این شایعه رو رد کرد

 

تو قول دادى دیگه نیاى تو خوابم # جا نذارى عکستو تو کتابم # من اما تو بیدارى هم هر روز مى بینم خوابتو # هر روز تو این یک ساله و ده ماهه و دو روزه که دیروز تاسوعا بود و امروز عاشوراست # و هر جور روزها رو حساب مى کنم مى بینم که تو خیلى خوش روزى هستى # از حالا تا ابد اگه چیزى از معنویت نصیبم بشه مى فرستمش واسه تو که مى دونم همیشه واسه بارانا و من دعا مى کنى # سپردمت به اون آقایى که حقیقتاً «آقاى عشقه» # هر کى این پست رو مى بینه یه «یا حسین» واسه نسیم جان بفرسته که بهترین هدیه ست.

دل نوشته سوزناک بنیامین بهادری برای همسرش نسیم

فوت نسیم حشمتی همسر بنیامین/ Nasim
در 29 آذر 1392 بنیامین بهادری درحال رانندگی در یکی از خروجی‌های اتوبان همت دچار سانحهٔ تصادفی شد. در این سانحهٔ رانندگی آسیبی به بنیامین بهادری و دختر ۲ساله‌اش «بارانا» وارد نشد، اما نسیم حشمتی همسر وی،که پشت فرمان ماشین بود جان خود را از دست داد.

 

بعد از مرگ نسیم، بنیامین به یاد او آهنگی با عنوان «یه خونه» را اجرا کرد که اسم «نسیم» در آن به‌کار برده شده‌است: «آی نسیم، آهای نسیم، نگو که دیگه به هم نمی‌رسیم» (این آهنگ در آلبوم بنیامین 93 آورده شده است).

کلینیک کاشت مو

مهرپرواز

آسمان آبی

مبلمان اداری

جدیدترین مطالب

پربیننده ترین مطالب

آرشان تور

الفبا

کلینیک کاشت مو
مهرپرواز
آسمان آبی
مبلمان اداری