نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

ماجرای همجنس بازی شاعر ایرانی اهل کرمانشاه + تصاویر

ماجرای همجنس بازی شاعر ایرانی اهل کرمانشاه + تصاویر

ماجرای همجنس بازی شاعر ایرانی اهل کرمانشاه

یکی از شاعران ایرانی که حالا به تلاویو در اسرائیل رفته است به تازگی مشخص شده که همجنس باز است. پیام فیلی شاعر ایرانی الاصل به تازگی در بالای یک برج در اسرائیل عکس سلفی گرفته است

 

پیام فیلی متولد آبان ماه 1364 در کرمانشاه است. او سرودن شعر را به گزارش سماتک از سنین آغازین نوجوانی شروع کرد.”پیام فیلی” پس از سفر به تل آویو، مدعی شد هنوز باور نمی کند در سرزمین های اشغالی به سر می برد.

 

پیام فِیلی، شاعر همجنسگرای ایرانی پس از خروج از ایران، بیش از یک سال است در ترکیه زندگی می کند. اکنون رویای دیرینه این به اصطلاح شاعر، برای سفر به اراضی اشغالی فلسطین به واقعیت تبدیل شده است.

 

“پیام فیلی” پس از ورود به تل آویو گفت: هنوز باور نمی کنم اینجا هستم. وی همچنین مدعی شد دشمنی دولت ایران با رژیم صهیونیستی بر او اثری ندارد.این شاعر خود فروخته در حالی که روی بام یکی از آسمان خراش های تل آویو قرار دارد، با افتخار عکس گرفته است. “آدی لیبرمن،” دوست صهیونیست وی گفت: “پیام فیلی بالاخره موفق شد یک روادید سه ماهه دریافت کند؛ اما در تلاش است مدت بیشتری را در اراضی اشغالی فلسطین سپری کند.”

ماجرای همجنس بازی شاعر ایرانی اهل کرمانشاه + تصاویر

پیام فیلی بارها از رژیم صهیونیستی و صهیونیستهای اشغالگر به دلیل دفاع آنها از همجنسگرایان، حمایت کرده است. وی نویسنده 9 کتاب است که همه آنها آشکارا به بحث همجنسگرایی می پردازد.

 

نخستین مجموعه شعر او، «سکوی آفتاب»، سال ۱۳۸۴و با سانسور بسیار، هنگامی که نوزده سال داشت توسط انتشارات آرویج در ایران به چاپ رسید، اما او ده مجموعه شعر دیگر به نام‌های: هندسه عریان ــ منصور؛ چوبه‌ها و بدعت‌ها ــ جهان قلمرو تنهایی ــ ترانه‌های انسانی ــ جنگ به روایت من ــ شاه بابا ــ حسنک ــ چشم‌های تو آفتاب را به من یاد داد ــ مودیلیانی ــ و ــ به سرزمین رسولان ــ به رشته تحریر درآورده که هیچ‌یک در ایران مجوز چاپ و نشر دریافت نکرده‌اند.

ماجرای همجنس بازی شاعر ایرانی اهل کرمانشاه + تصاویر

پیام فیلی در سال جاری میلادی، نخستین بار یک ترجمه عبری از کتاب “من سبز می شوم، میوه می دهم، انجیر” خود را منتشر کرد. کتاب وی با این جملات آغاز می شود: “من 21 سال دارم. من همجنسگرا هستم…”

 

وی در ماه ژوئیه (4 ماه پیش) در مصاحبه با وبسایت “ان آر جی” گفت بسیار دلش می خواهد به سرزمینهای اشغالی سفر کند. پس از این گزارش، وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی در نامه ای از وزیر داخلی این رژیم خواست با صدور روادید، اجازه سفر پیام فیلی را به تل آویو صادر کند. پیام فیلی که بارها همجنسگرا بودن خود را به شکل عمومی مطرح کرده بود، مورد حمایت رژیم صهیونیستی قرار گرفته است.

 

مطالب مرتبط:

 

جوانان همجنسگرا در مکه پارتی برگزار کردند

 

شاعر مرد همجنس باز ایرانی به تل آویو رفت + تصاویر

 

زنا و همجنس بازی شاهزاده سعودی در عربستان + تصاویر

 

ازدواج دو بازیگر زن همجنس باز ژاپنی

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب