لاغری

لاغری

نیم نگاهی به گذشته

hpv

hpv

تزئین جالب ماشین شب زفاف وحید امیری + تصاویر

مجموعه : عکس های ورزشی
تزئین جالب ماشین شب زفاف وحید امیری + تصاویر

تزئین جالب ماشین شب زفاف وحید امیری

وحید امیری یکی از بازیکنان فوتبال ایران است و در تیم پرسپولیس بازی می نماید او در نزد هوادارانشان بسیار محبوب می باشد وحید امیری متولد خرم آباد می باشد چند روز پیش مراسم عروسی و شب زفافش در خرم آباد برگزار شد ولی او به جای لباس دامادی از پیراهن فوتبال استفاده کرده بود و تزئین ماشین عرویش هم عدد بود که روی پیراهن ورزشی اش می باشد و گل را به صورت عدد روی ماشین سفیدش تزئین کرده بودند در ادامه تصاویری از تزئین جالب ماشین شب زفاف وحید امیری را در سایت سماتک خواهید دید با ما همراه باشید.

 

ماشین عروس وحید امیری در خرم آباد

امروز وحید امیری، ستاره پرسپولیس داماد خواهد شد و خودروی دنا را به عنوان ماشین عروس تزئین کرده است. جالب اینکه تزئین این خودرو هم به نوعی فوتبالی انجام شده چراکه روی این خودرو با گل شماره پیراهن امیری در پرسپولیس درج شده است.

تزئین جالب ماشین شب زفاف وحید امیری + تصاویر

بیوگرافی وحید امیری

وحید امیری (زادهٔ ۱۳ فروردین ۱۳۶۷، در خرم‌آباد) بازیکن تیم ملی فوتبال ایران است.

 

وی که سابقهٔ بازی در باشگاه فوتبال نفت مسجدسلیمان، گهر دورود و کوثر لرستان نیز دارد در پست هافبک بازی می‌کند و در آذر ۱۳۹۳ توسط کارلوس کیروش به تیم ملی فوتبال ایران برای اردوی تمرینی آفریقای جنوبی دعوت شد.

 

و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۵ نیز به میدان رفت و در دیدار مقابل عراقکه بازی به ضربات پنالتی کشیده شده بود پنالتی خود را از دست داد تا ایران بازی را واگذار کند و از صعود به نیمه نهایی باز بماند. وحید امیری در سال ۱۳۹۵ با قراردادی ۲ ساله به عضویت باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران درآمد.

تزئین جالب ماشین شب زفاف وحید امیری + تصاویر

برچسب‌ها:

جدیدترین مطالب